Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Nie mogła uwierzyć, że mąż zostawił ją dla takiej kobiety. "Ostatnim, czym może zachwycić, to uroda"
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 27.08.2023 11:55

Nie mogła uwierzyć, że mąż zostawił ją dla takiej kobiety. "Ostatnim, czym może zachwycić, to uroda"

Polina Zimmerman/Pexels, Zszokowana kobieta
Fot. Polina Zimmerman/Pexels, Zszokowana kobieta

Nawet długoletnie związki potrafią rozpaść się dosłownie w kilka chwil. Czasem powodem okazują się różnice nie do pogodzenia, a innym razem jest to trzecia osoba. Tak było w przypadku tej kobiety. Gdy jednak ujrzała nową dziewczynę swojego męża oniemiała ze zdziwienia. Uroda kochanki pozostawiała wiele do życzenia.

Mąż zostawił ją dla kochanki

Zdrada to nic przyjemnego, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Boli o tyle mocniej, gdy w ogóle się jej nie spodziewamy. Ostatnio do redakcji serwisu styl.fm napisała jedna z porzuconych kobiet. Mimo że miała swoje obawy pod względem wierności męża, nie mogła przypuszczać, dla kogo ją zostawił. Zdradzona żona postawiła nawet wynająć detektywa.

(…)Rezultaty jego pracy wbiły mnie w fotel. Bardzo szybko okazało się zgodnie z moimi przypuszczeniami, że mój mąż nie jest mi wierny. Zdawałam sobie sprawę, że mój mąż otacza się w pracy pięknymi kobietami i spodziewałam się, że pewnie zdradza mnie z którąś z nich. Prawda okazała się jednak porażająca. Mój mąż zdradzał mnie ze swoją wieloletnią przyjaciółką.

Zdradzona kobieta
Fot. Allexxandra/Canva, Zdradzona kobieta
Muzułmanka chciała pójść do fryzjera w Polsce. Wiele salonów odmówiło jej wizyty

Nowa ukochana męża to spore zaskoczenie dla zdradzonej żony

Okazuje się, że kobiety się znały. Nie tylko to wmurowało obecną żonę w ziemię. Zaskoczył ją także fakt, że kochana męża nie była atrakcyjna w typowy sposób.

Byłam naprawdę zaskoczona, bo Bożena naprawdę ostatnim, czym może zachwycić, to uroda. Zawsze była taką szarą myszką i każdy uważał ją za gorszą niż innych. Może była inteligenta, ale no wystarczy na nią spojrzeć i już było wiadomo, dlaczego nie miała mężczyzny. Nie sądziłam więc, że to ona może być tą kobietą, w której zakochał się mój mąż.

'Miłość jest ślepa"

Kobieta nie wytrzymała i musiała skonfrontować z mężem kwestię nie tylko zdrady, ale również relacji z kobietą, która w oczach Kasi nie była atrakcyjna.

W końcu zapytałem go o to, dlaczego zdradza mnie z tą kobietą. Coś tam kręcił, a potem ujawnił, że tak naprawdę sam nie wie. Wyjaśnił, że to po prostu była miłość od liceum. Tym sposobem przekonałam się o tym, że miłość jest ślepa i często możesz dać mu wszystko, a pomimo tego, i tak twój mężczyzna wybierze kogoś innego, i nawet nie będzie umiał tego racjonalnie wytłumaczyć. Życie jest okrutne....

Myślicie, że wygląd faktycznie nie ma znaczenia?

Wygląd kochanki męża kompletnie ją zaskoczył
Fot. Juanmonino/Canva, Wygląd kochanki męża kompletnie ją zaskoczył