Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Ozdoby i gadżety świąteczne do domu już w Pepco! Atrakcyjne produkty kupicie już od 5 złotych
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.11.2023 18:08

Ozdoby i gadżety świąteczne do domu już w Pepco! Atrakcyjne produkty kupicie już od 5 złotych

Ozdoby świąteczne w Pepco
Ozdoby świąteczne w Pepco, fot. pepco.pl; Canva/StockLite

Mimo że do świąt Bożego Narodzenia pozostał jeszcze ponad miesiąc, mnóstwo sklepów oszalało na punkcie świątecznych kolekcji. Jednym z nich jest uwielbiane przez Polaków Pepco, gdzie już teraz można dorwać wyjątkowe ozdoby i bożonarodzeniowe gadżety za grosze.

Pepco zaskoczyło świąteczną kolekcją

Do świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze całkiem sporo czasu, ale nigdy nie jest zbyt wcześnie, aby zadbać o świąteczny klimat i przygotować się do tego najpiękniejszego okresu w roku. Najlepiej zrobić to poprzez zakup bożonarodzeniowych dodatków i ozdób, które pomogą wywołać wyjątkowy nastrój w mieszkaniu.

Już teraz niesamowite świąteczne gadżety możesz dorwać w kultowym sklepie Pepco, które słynie z szerokiego wyboru akcesoriów domowych. Dodatki te nie tylko pięknie wyglądają, ale też są dostępne w zaskakująco niskich cenach!

Zacznie się w HM 9 listopada. Nowa "przełomowa" kolekcja od Rabanne energetyzuje jak żadna inna

Biegnij do Pepco po akcesoria ze świątecznej kolekcji

Już teraz w uwielbianym sklepie Polaków można dorwać dodatki, które przydadzą się podczas świątecznego strojenia domu lub też ubierania choinki. W ofercie kultowej sieciówki znajdują się między innymi liczne kolorowe bombki z licznymi złotymi zdobieniami. Ich cena nie przekracza 25 złotych.

Dodatkowo można tam kupić również wiele różnorodnych oświetleń LED w wielu kształtach i kolorach: od białych śnieżynek przez różnorodne figury aż po czerwone kulki. W zależności od rodzaju ich cena waha się od 9 do 30 złotych. Pepco oferuje również szeroki wybór drewnianych lub materiałowych zawieszek, które dodadzą Twojej choince odrobiny świątecznej magii.

pepco 3.JPG
Świąteczna kolekcja w Pepco, fot. pepco.pl
pepco.JPG
Świąteczna kolekcja w Pepco, fot. pepco.pl

Świąteczne dodatki z Pepco skradły serca Polaków

Oprócz klasycznych świątecznych ozdób choinkowych Pepco oferuje szeroki wybór dodatków, którymi można przystroić swoje mieszkanie w okresie Bożego Narodzenia. Uwagę zwracają przede wszystkim piękne latarnie, które idealnie sprawdzą się nie tylko podczas świąt, ale również w okresie całej zimy. Ich cena waha się od 20 do 35 złotych.

Świąteczny klimat może również zagościć w naszej kuchni, a to wszystko dzięki szerokiemu wyborowi akcesoriów i naczyń w klimacie Bożego Narodzenia. Mowa tu między innymi o zachwycających kubkach z ciekawymi napisami i wzorami, czy przykuwających wzrok pojemnikach na ciastka.

Co więcej, warto zwrócić uwagę na liczne figurki oraz tradycyjne skrzaty, które już któryś rok z rzędu biją rekordy popularności w polskich domach. Takie ozdoby można dorwać w Pepco już teraz za nie więcej niż 50 złotych.

pepco
Świąteczna kolekcja w Pepco, fot. pepco.pl
pepco
Świąteczna kolekcja w Pepco, fot. pepco.pl
pepco
Świąteczna kolekcja w Pepco, fot. pepco.pl
pepco
Świąteczna kolekcja w Pepco, fot. pepco.pl
Tagi: pepco