Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Pierwsze oznaki zdrady łatwo przegapić! Ekspertka radzi, na co musisz szczególnie uważać
Małgorzata Beszczyńska
Małgorzata Beszczyńska 12.09.2023 07:49

Pierwsze oznaki zdrady łatwo przegapić! Ekspertka radzi, na co musisz szczególnie uważać

fot. pexels, oznaki zdrady
pexels, zdrada

Może się wydawać, że będąc w związku doskonale rozpoznamy niepokojące zachowania partnera lub partnerki, świadczące niekoniecznie o czymś miłym. Zdrady w relacjach w tych czasach nikogo już nie dziwią, ale nie zmienia to faktu, że chyba nikt nie będzie nigdy gotowy na to, aby dowiedzieć się, że go to spotkało. Zanim dowiesz się od znajomych, albo i samego winowajcy, że w twoim związku dzieje się coś złego, przeczytaj ten artykuł. Ekspertka podaje przykłady sytuacji, w których powinna ci się “zapalić lampka”.

Jak rozpoznać, że partner lub partnerka cię zdradza? Wie o tym "profesjonalna kochanka"

Amy Kupps, to influencerka z Karoliny Północnej. Jej “profesja” może budzić kontrowersje, ponieważ dziewczyna oficjalnie nazywa siebie “profesjonalną kochanką”. Dawniej pracowała, jako nauczycielka, jednak szybko uznała, że bardziej opłaca jej się nagrywać filmy dla dorosłych i z tego powodu straciła pracę w placówce.

Dziś podróżuje i cieszy się życiem za sprawą honorarium, które otrzymuje od mężczyzn. Ma 32-lata i nie chce się wiązać. Ostrzega w sieci, że spędza czas w towarzystwie cudzych narzeczonych i mężów. Nie chciałaby, aby odbierano ją negatywnie, dlatego też udziela wielu rad. Tłumaczy m.in. jak wyczuć pierwsze oznaki zdrady.

Egipcjanin zostawił ją z brzuchem: "Zawierają takie związki z... turystkami z Europy, żeby się zabawić"

Pierwsze oznaki zdrady są bardzo niepozorne. Możesz je łatwo przegapić

Zdaniem Amy, pierwszym z pozoru niewinnym sygnałem świadczącym o zdradach może być to, w jaki sposób partner odbiera telefon. Jeśli zdarza mu się w agresywny sposób powiedzieć do słuchawki, że nie życzy sobie połączeń, albo odrzuca połączenia z nieznanych numerów więcej niż raz, dwa razy w tygodniu, możesz zastanawiać się, czy nie chce odbierać telefonu, czy może nie chce tego robić przy tobie.

Druga sytuacja, która może wzbudzać podejrzenia, to oczywiście znany z filmów, czy książek motyw… wyjazdów służbowych. Jeśli nagle jest ich dużo więcej niż dotychczas, możesz zacząć snuć podejrzenia.

Czy mąż ma kochankę? Prawdę możesz znaleźć... w portfelu

Jeśli twój partner nagle wyrobił sobie drugą kartę płatniczą, to również może być znak świadczący o tym, że cię zdradza. Jeśli relacja jest zaawansowana, może się to wiązać z chęcią finansowania partnerki, lub spełniania jej zachcianek poprzez drogie prezenty. Amy Kupps nie namawia do zaglądania do portfela, ale może się także zdarzyć, że kątem oka zauważymy, że partner nosi tam prezerwatywy. Jeśli taka forma zabezpieczenia do tej pory nie dotyczyła waszej pary, cóż… odpowiedź jest niemal oczywista. 

Powyższe przykłady nie muszą świadczyć o zdradzie, a jedynie mogą sugerować, że w związku dzieje się coś niepokojącego. Warto o tym porozmawiać, aby mimo wszystko budować wzajemne zaufanie.

Tagi: miłość