Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Przeżyła horror po założeniu rzęs. Teraz ostrzega inne kobiety. "Cała twarz mi nabrzmiała"
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 21.08.2023 17:05

Przeżyła horror po założeniu rzęs. Teraz ostrzega inne kobiety. "Cała twarz mi nabrzmiała"

Mariakray/Canva/tiktok.com/gembethan, Przeżyła horror po założeniu sztucznych rzęs
Fot. Mariakray/Canva/tiktok.com/gembethan, Przeżyła horror po założeniu sztucznych rzęs

Czy zabiegi kosmetyczne mogą skończyć się źle? Wychodzi na to, że tak. Przekonała się o tym pewna kobieta, która wybrała się na zabieg doczepienia sztucznych rzęs popularną metodą. To, czego doświadczyła to istny horror. Jej twarz zmieniła się nie do poznania.

A miało być tak pięknie

Pewna Brytyjka postanowiła podzielić się swoją historią na TikToku. Użytkowniczka o nicku @gembethan przeżyła istne piekło. Przed wycieczką na Ibizę, gdzie wybierała się razem z przyjaciółkami, zdecydowała się skorzystać z zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs.

Popularna metoda nazywana 1:1 sprawiła, że kobieta nie mogła poznać się w lustrze. Do tego do zdarzenia doszło, gdy była już na zagranicznym urlopie.

Jak uniknąć plam na butach po praniu? Wystarczy zastosować domowy patent, który nic nie kosztuje

To, co stało się z jej oczami to koszmar

Gdy kobieta obudziła się rano, poczuła, że okolica oczu jest napuchnięta. Sytuacja pogarszała się z godziny na godzinę, jednak wówczas Brytyjka nie wiedziała, że przyczyną takiego stanu jej twarzy jest zabieg, który miał ją upiększyć.

Oczy cały czas puchły, a kobieta w pewnym momencie zdecydowała się na usunięcie rzęs. Wybrała jednak najgorszy sposób. Zaczęła bowiem je wyrywać. To tylko zaogniło sytuację.

Zabieg aplikacji rzęs
Fot. Fot. Nataliya Vaitkevich/Pexels, Zabieg aplikacji rzęs

Teraz przestrzega inne kobiety

Kobieta trafiła w konsekwencji do szpitala. Jak powiedziała na nagraniu zamieszczonym na TikToku:

Cała twarz mi nabrzmiała. Potrzebowała zastrzyku w pośladki!

Okazało się, że Brytyjka doświadczyła silnej reakcji alergicznej na klej, którym przymocowane zostały rzęsy. Takie sytuacje się zdarzają i mogą naprawdę zepsuć wakacje, a nawet być groźne dla zdrowia.

@gembethan Missed Calvin Harris & spent €200 on a hospital visit to be on steroids for the whole week ✌🏼🥰 only me x #eyelashextensionallergy #eyelashextensions #eyelashallergy #allergicreaction #ibiza ♬ الصوت الأصلي - ASMAA
Powiązane
KAPiF
Rozpoznajesz, czyje to oczy? Rozwiąż trudny quiz i sprawdź swoją wiedzę