Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Sztuczne Rzęsy

Sztuczne Rzęsy

Diy13/Canva, doklejane rzęsy
21.09.2023 17:12 Jak dopasować doklejane rzęsy do kształtu oka? Ten trik pomoże ci szybko i bezproblemowo nakleić sztuczne rzęsy

Zalotne spojrzenie sprawia, że twarz lepiej się prezentuje. Aby uzyskać taki efekt, warto zainwestować w doklejane rzęsy. Nie każde jednak sprawdzą się dla początkujących. Jeśli chcesz samodzielnie przykleić rzęsy, warto dopasować konkretny rodzaj, a także długość, tak aby nasze spojrzenie wręcz magnetyzowało. Oto jak sprytnie i szybko to zrobić.

Mariakray/Canva/tiktok.com/gembethan, Przeżyła horror po założeniu sztucznych rzęs
21.08.2023 17:05 Przeżyła horror po założeniu rzęs. Teraz ostrzega inne kobiety. "Cała twarz mi nabrzmiała"

Czy zabiegi kosmetyczne mogą skończyć się źle? Wychodzi na to, że tak. Przekonała się o tym pewna kobieta, która wybrała się na zabieg doczepienia sztucznych rzęs popularną metodą. To, czego doświadczyła to istny horror. Jej twarz zmieniła się nie do poznania.

rzęsy
09.10.2019 16:43 Jak przykleić sztuczne rzęsy? Dwa najłatwiejsze sposoby w internecie

Sztuczne rzęsy to świetny sposób na dodanie czegoś wyjątkowego do swojego spojrzenia. Doklejając pasek sztucznych włosków do powiek można stworzyć dużo bardziej wyrazisty makijaż. Przedstawiamy dwa najłatwiejsze sposoby w internecie. Sztuczne rzęsy dzielą się na te w pasku i na te w formie kępek. Oba rodzaje są do dostania w drogeriach i sklepach kosmetycznych, ale różnią się sposobem aplikacji.