Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Marzena Kipiel-Sztuka kochała kolory i wyprzedzała trendy. Najlepsze stylizacje gwiazdy
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 10.06.2024 17:28

Marzena Kipiel-Sztuka kochała kolory i wyprzedzała trendy. Najlepsze stylizacje gwiazdy

Stylizacje Marzeny Kipiel-Sztuki
fot. KAPIF

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Gwiazda kochała kolorowe stylizacje i nie stroniła od trendów, które dziś znów wracają do łask. Tak zapamiętaliśmy jej styl.

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje

Aktorka znana głównie z roli Halinki Kiepskiej w serialu "Świat według Kiepskich" odeszła 9 czerwca w wieku 58 lat. W rolę żony Ferdka wcielała się od przeszło dwóch dekad, a dokładnie nieprzerwanie od 1999 do 2024 roku. Zyskała dzięki niej sympatię tysięcy widzów.

Prywatnie w miłości przeżyła wiele tragedii. Nie miała szczęścia, by związać się z kimś na dłużej. Miała czterech partnerów, ale żaden z nich nie dożył do pięćdziesiątki. Śmierć jednego z jej mężów doprowadziła aktorkę do ciężkiej depresji, o której mówiła głośno publicznie. Ostrzegała innych przed chorobą oraz apelowała do korzystania ze specjalistycznej, medycznej pomocy. Sama wylądowała w psychiatryku, a z depresją uporała się dopiero po pięciu długich latach walki z chorobą. 

Oficjalnie nadal nie znamy przyczyny śmierci aktorki, o której poinformowała jej serialowa koleżanka Renata Pałys. 

To nie była nagła śmierć. Marzena od jakiegoś czasu poważnie chorowała, ale nie chciała, żeby o tym mówić. Po prostu przegrała z bardzo poważną chorobą. [...] Nie zmarła z powodu choroby płuc. Ona po prostu paliła dużo. Miała inną, przewlekłą chorobę. Chorowała od dawna — powiedziała w rozmowie ze Światem Gwiazd Renata Pałys.

Aktorki widziały się dzień przed śmiercią Marzeny. Jak twierdzi odtwórczyni roli Paździochowej, jej stan zdradzał, że Kipiel-Sztuka nie pożyje już długo. 

Beata Kozidrak zdjęła perukę! Cała Polska zobaczyła jej PRAWDZIWE włosy. Jest różnica Kasia Nosowska w globalnej kampanii rekina mody. Zdjęcia podziwia cały świat

Styl Marzeny Kipiel-Sztuki

Był kolorowy i pełen uśmiechu – jak jej osobowość. Marzena Kipiel-Sztuka nie bała się w swoich stylizacjach mocnych wzorów i kolorów. Często była widywana w fioletach, które tak bardzo kochała.

Marzena Kipiel-Sztuka w fioletowych stylizacjach:

KAPIF_1000pix_K585431F.jpg
Marzena Kipiel-Sztuka fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K467277F.jpg
Marzena Kipiel-Sztuka fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K627949F.jpg
Marzena Kipiel-Sztuka fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K367214F.jpg
Marzena Kipiel-Sztuka fot. KAPIF

Całe życie była wierna platynowemu blondowi, w którym wyglądała bardzo dobrze. Z fryzurami i cięciami eksperymentowała o wiele chętniej, niż z kolorem.

Jej styl był kobiecy, energiczny, wzorzysty i pełen kolorów. 

Najlepsze stylizacje Marzeny Kipiel-Sztuki

Tak na wydarzenia publicznie ubierała się Kipiel-Sztuka:

KAPIF_1000pix_K337509F.jpg
Marzena Kipiel-Sztuka fot. KAPIF

Piękna zwiewna, długa sukienka w energetycznych, nasyconych kolorach – różnych odcieniach róży, fioletów i czerwieni idealnie pasuje do aktorki. Te mocne wzory i kolory często pojawiały się w jej stylizacjach. To, co nam się podoba, to mocny kolor na ustach pasujący do trenu i całej sukienki, a złota bransoleta idealnie dopełnia całość. Jest kolorowo i egzotycznie… Po prostu pięknie.

KAPIF_1000pix_K339288F.jpg
Marzena Kipiel-Sztuka fot. KAPIF

Jako że uwielbiamy bling bling, srebro i czerń, to nie mogło w tym zestawieniu zabraknąć także tej stylizacji. Sukienka jest bardzo ciekawa, srebrna w czarne nadruki, przypominające na pierwszy rzut oka wieżowce i duże miasto tętniące życiem. Dla wyciszenia i uspokojenia całości dobrano czarne rajstopy i buty w stylu mary jane, które sprawdzają się tu idealnie. Jest nowocześnie, modowo i jakże współcześnie, mimo że ten look pochodzi z początku XXI wieku.

KAPIF_1000pix_K338495F.jpg
Marzena Kipiel-Sztuka fot. KAPIF

Złoto, metalika, błysk i zwierzęcy wzór, czyli to wszystko, co tego sezonu rządzi w trendach. Kaptur nadaje dzikości, a krótszy przód sukienki seksapilu. Jest idealnie! 

KAPIF_1000pix_K585495F.jpg
Marzena Kipiel-Sztuka fot. KAPIF

Liliowa sukienka satynowa, która pięknie kolorystycznie komponuje się z tym satynowym szalem, wpadającym w zielone odcienie. Piękna gra kolorystyczna, tworząca śliczną kompozycję.