Ciało

Czosnek
26.02.2020 12:09 Jeden ząbek czosnku jedz codziennie. Niewiarygodne, jak zareaguje twoje ciało

Czosnek znany jest nie tylko ze swoich niepowtarzalnych walorów smakowych, ale również leczniczych. Jedzenie jednego ząbka czosnku sprawi, że twoje ciało zareaguje w niewiarygodny sposób. Za włączenie go do swojej codziennej diety, podziękuje ci nie tylko wygląd, ale również zdrowie. Dlaczego warto jeść czosnek? Poznaj 5 niezwykle ważnych powodów. Niepodważalne jest, że czosnek powinien być nieodłącznym elementem naszej codziennej diety. W medycynie naturalnej znany jest od wieków. Niestety ze względu na swój specyficzny zapach i dość oryginalny i wyrazisty smak wiele z nas omija je szerokim łukiem. Jednak jego niesamowite walory prozdrowotne powinny być tym czynnikiem, który sprawi, że będziemy sięgać po niego z uśmiechem na twarzy. Jakie właściwości ma czosnek? Ciało ci za nie podziękuje.

Jk asie pozbyć wąsika
02.12.2019 13:35 Jak się pozbyć wąsika? Informacje, które trzeba znać

Jak pozbyć się wąsika? Nad odpowiedzią na to pytanie w dalszym ciągu głowi się mnóstwo pań, których dotyka problem nadmiernego owłosienia twarzy. Zastanawiasz się jak się pozbyć wąsika damskiego? Okazuje się, że to prostsze niż mogłoby się wydawać! W artykule znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące sposobów usuwania wąsika z twarzy. Owłosienie twarzy to w dalszym ciągu dla wielu kobiet bardzo wstydliwy i drażliwy temat. Zupełnie niepotrzebnie! Prawda jest taka, że każda z nas jest jego posiadaczką. Jednak kiedy włoski są jasne i cienkie nie stwarzają większego problemu. Prawdziwy problem zaczyna się, gdy są ciemne i widoczne. Dowiedz się, jak skutecznie pozbyć się wąsika.

nos
09.11.2019 17:00 Swędzi cię nos? Przyczyna może być poważniejsza niż ci się wydaje

Nos swędzi, kiedy daje nam znać, że w naszym organizmie dzieje się coś niedobrego. Jakie są pierwsze objawy choroby i czy zawsze musi to oznaczać wizytę u lekarza? Podpowiadamy jak rozpoznać pierwsze objawy i je leczyć. Przez wieki ludzie wierzyli w przesąd, że każde swędzenie lub zadrapanie symbolizuje omen np. że należy spodziewać się gościa lub może symbolizować to kłopoty – jak informuje The Sun. Pomijając przesądy, jest też prawda, którą popiera nauka. Podczas gdy zazwyczaj swędzenie trwa zaledwie kilka sekund i często łagodzi je kichnięcie, czasami może trwać dłużej, ponieważ jest spowodowane bardziej znaczącym problemem.

09.10.2019 13:02 Jak wyglądać szczuplej? 20 porad na optyczne wyszczuplenie sylwetki

Jak wyglądać szczuplej? Niezależnie czy jesteś zadowolona ze swojej sylwetki, czy borykasz się z niechcianymi kilogramami, możesz modelować swoją sylwetkę. Jak to zrobić? Wystarczy poznać kilka sztuczek, by optycznie wyglądać na smuklejszą i drobniejszą. Sprawdź! Jak wyglądać szczuplej? Mamy dla ciebie aż 20 trików jak wyglądać szczuplej. Wbrew pozorom, to nie jest takie trudne i możesz poradzić sobie z tym, co już masz w szafie. Odpowiedni makijaż, dobór dodatków, inny krój spodni czy makijaż mogą zdziałać cuda. Bez różnicy, czy preferujesz styl sportowy, czy glamour – pomożemy ci lepiej poczuć się we własnym ciele. Przekonaj się sama!

zdrowie
24.09.2019 19:45 Nadwaga to powód do wstydu? Wg polskiego miesięcznika „grube nie jest ok”

Ciało z nadwagą zostało przedstawione przez magazyn zajmujący się zdrowiem i fitnessem jako coś nagannego. Women’s Health zupełnie zignorował przy tym jakiekolwiek rozróżnienie pomiędzy słowami „gruby”, „otyły” i „z nadwagą” które, jak wiemy, synonimami nie są. Jak ma się do tego zwracanie uwagi na problemy z percepcją własnego ciała, jakie ma większość młodych kobiet w Polsce? Magazyn Women’s Health mówi: Grube nie jest OK, a w tym samym artykule mówi się, że 80% nastolatek w Polsce ma problemy ze swoim ciałem. Ciężko dziwić się, że młodzi ludzie mają kompleksy, skoro słyszą, ze wszystkich stron, że ich ciała wyglądają źle, że nie powinny tak wyglądać, że odstają od normy.