Liść laurowy
27.01.2020 20:07 Podpal liść laurowy w domu i zostaw go na kilka minut. Efekt jest powalający

Liść laurowy już od wieków postrzegany jest jako magiczny i niezastąpiony składnik. Do tej pory używałaś go tylko przy kuchennym blacie, dorzucając go do zup lub mięs? To ogromny błąd. Okazuje się, że olbrzymie korzyści przynosi również jego aromat. Podpal liść laurowy i zostaw go na kilka minut. Gwarantujemy, że efekt powali cię na kolana. Z dobrodziejstw, które przynosi liść laurowy, korzystali jeszcze starożytni Grecy oraz Rzymianie. Głęboko wierzyli w fakt, iż posiada on szereg właściwości leczniczych. Nie bez przyczyny liść drzewa laurowego był obowiązkową pozycją w ich zielnikach. Co ciekawe, współcześni naukowcy w żaden sposób nie podważyli jego wyjątkowości. Co się stanie, gdy go podpalisz? Tę wiedzę koniecznie powinnaś posiąść.

cholesterol
20.01.2020 18:58 Jedna, tania przyprawa uratuje twoje zdrowie. 61% Polaków cierpi przez tę chorobę

Cholesterol przekraczający normę to jedna z najczęściej występujących, a jednocześnie najmniej leczonych chorób w naszym kraju. Jak się okazuje, można z nią walczyć, używając taniego składnika, który znajduje się w kuchni każdego z nas. Jego użycie mogłoby rozwiązać problemy wielu Polaków, warto po niego sięgnąć. Nie tylko znacznie poprawi smak naszych potraw, ale i podniesie poziom życia nawet u ponad połowy Polaków. Ta przyprawa ma wiele zaskakujących działań, mało kto z nas spodziewał się, jak wszechstronne są. Trudno uwierzyć, że coś tak pospolitego nie tylko obniży nasz cholesterol, ma wiele innych działań zdrowotnych.

rossmann
16.01.2020 16:57 W Rossmannie stanęły automaty do napełniania butelek. Sklep zachęca do bycia eko

Rossmann to sieć drogerii, która postanowiła przyłączyć się do ekologicznych rozwiązań. Sklepy od zawsze starają się sprostać wymaganiom klientów. Teraz sieć postanowiła zadbać o klienta nie tylko pod względem produktów, ale także wpływając na jego postawę wobec środowiska. Drogerie postanowiły wprowadzić automaty, które znacznie ułatwią klientom bycie eko! Rossmann po raz kolejny zaskakuje, tym razem umieszczając w sklepach specjalne automaty. Co czego mają służyć? Dzięki nim napełnimy butelki produktami, w efekcie czego zużycie plastiku znacznie spadnie! Drogeria tłumaczy, jak będzie działał ten system.

kuchnia
27.11.2019 17:50 5 rzeczy, które są bardzo toksyczne, a każdy z nas ma je w kuchni. Lepiej się ich pozbyć już teraz

Kuchnia to miejsce, w którym zdrowie i bezpieczeństwo powinny być najważniejsze. Tam przyrządzane i trzymane jest jedzenie, więc każdy z nas powinien szczególnie uważać. Co nie powinno się nigdy w niej znajdować? Oto 5 rzeczy, których należy się pozbyć z kuchni! Kuchnia to często najważniejsze miejsce ogniska domowego. Niestety mogą się w niej znajdować rzeczy, które są bardzo toksyczne. Najlepiej się ich pozbyć jak najszybciej! Oto lista pięciu rzeczy, które nie powinny się znajdować w kuchni.

Jak ubrać dziecko do chrztu zimą
10.11.2019 18:30 Jak ubrać dziecko do chrztu zimą? Najmodniejsze i najpraktyczniejsze rozwiązania

Jak ubrać dziecko do chrztu zimą? Pierwszy ważny sakrament w życiu twojego dziecka będzie miał miejsce zimą? Martwisz się, bo nie wiesz, jak ubrać swoją pociechę do chrztu? W tym artykule podpowiemy ci, jakie ubranka zapewnią twojemu dziecku ciepło i komfort podczas chrztu. Jak ubrać dziecko do chrztu zimą? Czy gruba kurtka będzie wystarczająca dla niemowlaka, a może to przesada? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania dotyczące tego, jak ubrać dziecko do chrztu zimą.