Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Kolorowe Paznokcie

Kolorowe Paznokcie

 Kolorowe paznokcie
18.03.2024 09:23 Kolorowe paznokcie na wiosnę 2024. Nie bój się zaszaleć, to czas na odwagę

Temperatura się podnosi, na zewnątrz słychać śpiew ptaków, a salony manicure mają coraz mniej wolnych terminów. Wiosną bardziej dbamy o paznokcie, a motywują nas kolory natury i nowa energia. Przygotowaliśmy dla was zestawienie najlepszych paznokciowych wyborów na wiosnę 2024.

Paznokcie fuksja z czarnym
05.03.2024 08:19 Fuksja i czerń na paznokciach. Ten trend podbija serca Polek

W social mediach zobaczymy teraz mnóstwo nowych trendów paznokciowych, ale jeden szczególnie się wybija. To połączenie dwóch unikalnych kolorów - fuksja i czerń będą królować na wiosnę. Zobaczcie, jak je połączyć. 

paznokcie
02.12.2019 18:44 Co mówią o tobie twoje paznokcie? Ich kolor wiele zdradza!

Paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Lubimy je mieć pięknie pomalowane i czyste. Estetycznie wykonany manicure sprawia, że nasze dłonie wyglądają wspaniale, a my czujemy się o wiele pewniejsze. To czy dbamy o nasze dłonie, wiele o nas mówi. Trzeba pamiętać, że nie chodzi tylko o ładny wygląd, zadbane paznokcie pełnią różne funkcje. Paznokcie odgrywają bardzo ważną rolę. Nie tylko ochraniają nasze opuszki palców przed uszkodzeniami, ale również pomagają w diagnozie w przypadku chorób skóry albo innych tkanek. Co ciekawe, mogą wiele powiedzieć o naszym charakterze i osobowości. Twój manicure może zdradzić, jaką osobą jesteś.

Paznokcie
27.09.2018 19:28 Najmodniejsze kolory paznokci na jesień. Piękne?

Najmodniejsze kolory paznokci, które będą królować tej jesieni, z pewnością wszystkich zaskoczą. Niedawno pisaliśmy o fryzurach i koloryzacjach, które będą na topie w nadchodzącym sezonie. Teraz przedstawiamy wam najlepsze propozycje paznokci na jesień. Jesteście ciekawi, co jest teraz trendy? Najmodniejsze kolory paznokci na zbliżający się sezon mogą zaskarbić sobie wielu fanów. Jesień już u nas zawitała i wszystko wskazuje na to, że ten sezon będzie równie malowniczy, co nasze paznokcie. Jeśli chcecie coś zmienić w swoim wyglądzie, ale nie macie pomysłu co, proponujemy wam manicure w jesiennych barwach!

paznokcie
19.04.2018 16:45 Najmodniejsze paznokcie na wiosnę i lato 2018. Podbiją wasze serca!

Wiecie, że moda to nie tylko ubrania? Mówi się, że dłonie są wizytówką kobiety, więc specjalnie dla was przygotowaliśmy najmodniejsze paznokcie na wiosnę i lato 2018! Mamy nadzieje, że będzie się czym inspirować 😉 Okazuje się, że najmodniejsze paznokcie w nadchodzącym sezonie będę się błyszczeć i przeplatać się kolorami. Modny będzie również minimalizm i niecodzienne aplikacje. A na co stawiają projektanci? Na pokazach modelki miały na paznokciach soczyste kolory, metaliczne wykończenia oraz spektakularne ozdoby (np. kryształki Swarovskiego). Zaskoczyć może was również kolorowy french!