Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Fuksja i czerń na paznokciach. Ten trend podbija serca Polek
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 05.03.2024 08:19

Fuksja i czerń na paznokciach. Ten trend podbija serca Polek

Paznokcie fuksja z czarnym
Fot. Canva.com/gettysignature, marigo20, maryviolet

W social mediach zobaczymy teraz mnóstwo nowych trendów paznokciowych, ale jeden szczególnie się wybija. To połączenie dwóch unikalnych kolorów - fuksja i czerń będą królować na wiosnę. Zobaczcie, jak je połączyć. 

Paznokcie fuksja z czarnym

Paznokcie w kolorach fuksji i czarnego stanowią dynamiczną kombinację, która wyróżnia się wyrazistym i odważnym stylem. Fuksja, będąca intensywnym odcieniem różu, dodaje paznokciom energii i życia. To kolor, który symbolizuje odwagę i pewność siebie, przyciągając uwagę swoim intensywnym wyrazem.

Czarny kolor dostarcza paznokciom elegancji i tajemniczości. Jest to klasyczny wybór, który dodaje głębi i charakteru manicure'owi, kształtując zmysłowy i nowoczesny wygląd. Połączenie fuksji z czarnym tworzy kontrastową i ekscytującą kompozycję. Doskonale sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje.

Wielkanocne paznokcie 2024. Zainspiruj się wiosną

Najmodniejsze paznokcie: jak połączyć fuksję z czarnym?

Jednym z najbardziej popularnych trendów marca są zdecydowanie frencze, które teraz stają się jeszcze bardziej ekstrawaganckie i wyraziste. Obecnie ten rodzaj manicure nabiera jeszcze większej złożoności, zamiast delikatnej linii na końcu paznokcia, teraz może być znacznie szersza i wykonana z kilku różnych kolorów, np. fuksji i czarnego.

Możemy też zdecydować się na baby boomer, który jest nie tylko wszechstronny i delikatny, ale także przyciąga uwagę. Stanowi interesującą propozycję na wiosenny manicure. Baby boomer cechuje się płynnym przejściem dwóch kolorów na płytce paznokcia, co tworzy subtelny efekt. Jest to styl, który emanuje dziewczęcością i może być doskonałym wyborem na różne okazje. Czarny przechodzący w fuksję zdecydowanie przykuje wzrok każdego. 

Fuksja i czarny na paznokciach

W tym sezonie warto eksplorować potencjał czerni, która może być wykorzystana jako główny kolor lub jako element dodatkowy — na przykład w postaci kwiatowych wzorów odbitych stemplem. Paznokcie hybrydowe prezentują się świetnie w czarnym lakierze, a na jednym lub dwóch z nich można dodać fuksjowy top. Powodzeniem cieszą się także geometryczne wzory, które obecnie są bardzo modne. Tutaj tym bardziej sprawdzi się fuksja, która świetnie kontrastuje z czernią.

Fuksja
Fuksja paznkocie (fot. Canva.com/elena1110)