Lata 90

02.03.2020 22:47 Levi’s x Nintendo Super Mario. Nowa kolekcja dwóch ikon popkultury

Trudno znaleźć bardziej kultową postać gier video niż Nintendo Super MarioTM – wąsatego włoskiego hydraulika w niebieskim kombinezonie, który ratuje księżniczkę w królestwie grzybów z rąk bojowych żółwi. Ale to coś więcej niż tylko legendarna gra. Super Mario jest popkulturową sensacją od ponad 30 lat, otwierając świat wyobraźni i kreatywności zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W kolekcji Wiosna/Lato 2020, jest on najnowszym członkiem rodziny Levi’s®.

moda lat 90
19.12.2019 21:20 Moda lat 90. Trendy, które wróciły i te, o których wolelibyśmy zapomnieć

Moda lat 90. rządziła się własnymi prawami. Styl lansowany przez największych artystów muzyki pop i gwiazdy sitcomów balansował na granicy kiczu, niekiedy wyraźnie ją przekraczając. Jaka była moda w latach 90? Które trendy doczekały się wielkiego powrotu, a o których wolelibyśmy zapomnieć? Justin Timberlake i Britney Spears, David i Victoria Beckham- to wyłącznie niektóre z par wyznaczających we wspomnianym okresie najgorętsze trendy. Jeansowe total looki i welurowe dresy królowały na ulicach. Czy w 2019 roku wciąż mogą stanowić dla nas inspirację?

spódnica na szelkach
06.11.2019 14:50 Sukienka na szelkach znów jest w modzie. Sprawdź, jak ją nosić, by wyglądać stylowo

Sukienka na szelkach to powrót prosto do lat 90. który nigdy nam się nie znudzi! Pamiętacie Przyjaciół i jeansowe sukienki ogrodniczki, które nosiły Rachel, Monica i Phoebe? Ich stylizacje inspirują nas do dziś, a sukienka na szelkach dziś także jest prawdziwym hitem! Gdzie ją kupić i jak wyglądać w niej stylowo? Choć może się kojarzyć z czasami szkoły, sukienka na szelkach dziś jest dozwolona także dla dorosłych! Jeansowa ogrodniczka powróciła jakiś czas temu w wielkim stylu i śmiało możemy nosić ją w najróżniejszych wariantach. Jak wybrać stylizację idealną dla siebie? Stylista radzi, z czym zestawiać sukienkę na szelkach!

30.08.2019 11:52 Nowa kolekcja Levi’s inspirowana latami 90. Zobacz unikalne logo z lat 90

Wieloletnia obsesja latami 90. jest widoczna również w tym sezonie. Levi’s przedstawia nowe logo, któremu przywraca dawny i ponadczasowy design. Łączący w sobie powrót do przeszłości z estetyką mody ulicznej. Logomania wciąż stanowi wiodący trend na równi z typografią vintage i nostalgiczną kolorystyką. W wyniku tej fuzji powstała kolekcja zawierająca bluzy i body, które w zestawieniu z nowym modelem spodni Dad Jean o luźnym kroju przenoszą kilka dekad wstecz. Taka stylizacja świetnie odzwierciedla współczesną nostalgię lat 90.