Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Nowa kolekcja Levi’s inspirowana latami 90. Zobacz unikalne logo z lat 90
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 30.08.2019 11:52

Nowa kolekcja Levi’s inspirowana latami 90. Zobacz unikalne logo z lat 90

Fot.materiały prasowe Levi’s

Wieloletnia obsesja latami 90. jest widoczna również w tym sezonie. Levi’s przedstawia nowe logo, któremu przywraca dawny i ponadczasowy design. Łączący w sobie powrót do przeszłości z estetyką mody ulicznej.

Logomania wciąż stanowi wiodący trend na równi z typografią vintage i nostalgiczną kolorystyką. W wyniku tej fuzji powstała kolekcja zawierająca bluzy i body, które w zestawieniu z nowym modelem spodni Dad Jean o luźnym kroju przenoszą kilka dekad wstecz. Taka stylizacja świetnie odzwierciedla współczesną nostalgię lat 90.

Nowa kolekcja Levi’s z logiem firmy z lat 90.

Wieloletnia obsesja latami 90. jest widoczna również w tym sezonie. Levi’s przedstawia nowe logo, któremu przywraca dawny i ponadczasowy design. Łączący w sobie powrót do przeszłości z estetyką mody ulicznej. Logomania wciąż stanowi wiodący trend na równi z typografią vintage i nostalgiczną kolorystyką.

Stwórz swoją indywidualną stylizację wybierając spośród koszulek i bluz, które noszone w komplecie ze spodniami 501® ’93, sportowymi butami i Trucker Jacket vintage fit tworzą zestaw rodem z lat 90.

ZOBACZ KOLEKCJĘ LEVI’S: