Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Trzy pary znaków zodiaku, które stanowią idealne połączenie. Te pary rzadko się rozstają
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.12.2022 08:53

Trzy pary znaków zodiaku, które stanowią idealne połączenie. Te pary rzadko się rozstają

Para
fot. Viktoria Strelka_ph z Pexels/Canva.com

W znalezieniu drugiej połówki często kierujemy się własnymi oczekiwaniami, ale również charakterem poznanej osoby. Są jednak takie znaki zodiaku, które już po pierwszym spotkaniu skazane są na wspólną przyszłość. Sprawdź, czy znajdujesz się w tym zestawieniu.

Każdy z 12. znaków zodiaku charakteryzuje się dominującymi cechami charakteru, a także jest kierowany przez żywioł: ziemię, ogień, wodę lub powietrze. Wszystko zależy od położenia gwiazd i planet w dniu Twoich narodzin. To właśnie te czynniki powodują, że do niektórych przyciąga nas "tajemnicza siła", a z innymi nie jesteśmy w stanie wytrzymać nawet godziny.

Trzy "idealne" połączenia znaków zodiaku

Strzelec i Byk

Pozornie pod względem żywiołów te znaki zodiaku się wykluczają. Strzelec kierowany ogniem stawia na pierwszym miejscu przygodę, a Byk z symbolem ziemi twardo kieruje się faktami i zasadami. A jednak to połączenie jest jednym z najtrwalszych w całym gwiazdozbiorze.

Strzelce szukają ciągłych wyzwań, dlatego punkt widzenia Byków jest dla nich ciekawą zagadką, którą chcą rozwikłać. Druga strona natomiast szczegółowo analizuje zachowanie partnera, zaskakując się za każdym razem.

Z pewnością jest to połączenie pełne wybuchów namiętności, ale również wsparcia w dążeniu do wspólnych ambicji. Oba znaki zodiaku chcą udowodnić własną wartość, a w drużynie potrafią zdziałać cuda.

Wśród gwiazd show-biznesu z łatwością można znaleźć takie połączenie. Związek Strzelca i Byka to m.in.: Nikki Reed i Ian Somerhalder, Adele i Rich Paul, czy Pierce Brosnan i Cassandra Harris.

Waga i Wodnik

Oba znaki wywodzą się z żywiołu powietrza, dlatego w życiu kierują się podobnymi wartościami. Z łatwością odnajdują wspólny język już przy pierwszym spotkaniu, naturalnie przechodząc z etapu przyjaźni do długotrwałego uczucia.

Zarówno Wodniki, jak i Wagi są bardzo kreatywnymi znakami zodiaku, które na pierwszym miejscu stawiają harmonię i piękno. Wydobywają z siebie i innych najlepsze cechy. W związku szukają zrozumienia oraz wspólnych celów, a unikają niepotrzebnych konfliktów.

Te znaki zodiaku tworzą relacje na całe życie, odnajdując bezpieczeństwo i zrozumienie w drugiej osobie. Przy kłótniach, które zdarzają się w każdym związku, próbują spojrzeć na spór oczami partnera bez negatywnych emocji.

Wśród gwiazd reprezentantami takiego połączenia są m.in.: John Travolta i Kelly Preston, John Lennon i Yoko Ono oraz Sacha Baron Cohen i Isla Fisher.

Rak i Ryby

Zarówno Raki, jak i Ryby należą do wodnych znaków zodiaku. Oboje kierują się przede wszystkim emocjonalną częścią swojej osobowości, które jednocześnie może stanowić zaletę oraz wadę związku.

Doskonale odnajdują się w stanie emocjonalnym partnera, jednak często stawiają swoje samopoczucie na pierwszym miejscu. Wolą kierować się intuicją niż twardymi faktami, przez co ich relacja jest często niestabilna i narażona na wielokrotne rozstania oraz powroty.

Wspólnie nie mogą jednak narzekać na nudę. Chęć poznawania świata motywuje ich do działania i napędza wzajemne ambicje. Mają najbardziej rozwiniętą empatię oraz lojalność ze wszystkich znaków zodiaku co gwarantuje im wiele lat zgodnego związku.

W show-biznesie takie połączenia możemy znaleźć u m.in.: Lily Collins i Charlie McDowell, Benedict Cumberbatch i Sophie Hunter, a także Elon Musk i Grimes.

Para
fot. izusek z Getty Images Singature/Canva.com
Para
fot. Susannah Townsend z baseimage/Canva.com

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Piotr Woźniak-Starak był synem jednego z najbogatszych Polaków. Czym zajmuje się teść Agnieszki Woźniak-Starak?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Powiązane
quiz o maffashion
Maffashion wiele lat temu podbiła Internet. Jak dobrze znasz blogerkę?