Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Zamiennik kultowego korektora w Rossmanie. Teraz można go kupić za 7 zł
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.01.2022 23:08

Zamiennik kultowego korektora w Rossmanie. Teraz można go kupić za 7 zł

rossmann promocja
rossmann.pl

Jeśli twoja cera ma niedoskonałości, które wolisz maskować, z pewnością znasz zalety korektorów do twarzy. Pomagają ukryć przebarwienia i cienie pod oczami. Teraz w drogerii Rossmann można kupić hitowy korektor, po który sięgnęło już wiele Polek – jest uznawany za zamiennik prestiżowego kosmetyku.

Jednym z najbardziej kultowych korektorów na świecie jest Shape Tape amerykańskiej firmy Tarte Cosmetics. Produkt ten zajmuje pierwsze miejsce w wielu międzynarodowych kosmetycznych rankingach. Niestety, jest bardzo drogi. Tymczasem w Rossmannie znajdziesz jego tani zamiennik.

Zamiennik Tarte Shape Tape w drogerii Rossmann

Korektor Tarte Shape Tape kosztuje niemało, bo ponad 130 złotych. Na szczęście na polskim rynku kosmetycznym pojawił się jego bardzo tani zamiennik. Teraz na promocji w Rossmannie można go kupić za niewiele ponad 7 złotych.

Korektor firmy Tarte słynie ze wzorowego ukrywania wszelkich niedoskonałości bez efektu maski. Nałożony wygląda naturalnie, nie utlenia się, nie zmienia koloru, jest trwały i bardzo lekki.

Okazuje się, że nie trzeba płacić 130 złotych, aby uzyskać bardzo podobny efekt. Polska marka Lovely stworzyła jego tani zamiennik. Korektor Lovely Liquid Camouflage w regularnej cenie kosztuje około 15 złotych, ale w Rossmannie kupimy go obecnie za 7,79 złotych.

Trzeba się jednak śpieszyć, bo promocja ten korektor trwa od 4 do 15 stycznia. Produkt jest powszechnie chwalony na największych polskich kosmetycznych forach internetowych, gdzie otrzymuje wysokie oceny. Jest dostępny w 6 odcieniach i ma doskonałe krycie.

Korektor Lovely Liquid Camouflage – zobacz zdjęcie:

Rossmann
rossmann

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zdumiewające wyznanie Tomaszewskiej w PnŚ, nawet Tomasz Wolny się nie spodziewał
  2. Miliony Polaków włączą TVP i zaniemówią. Stacja ogłosiła, co pokaże 06.01 dokładnie o 17:20