Rossman

Rossmann
11.06.2024 12:37 Serum z Rossmanna, które kusi ceną, a może zniszczyć włosy. Lepiej na nie uważajcie

Przychodzimy z pomocą, które olejki do włosów od Isany warto wybrać do pielęgnacji włosów. Koniecznie sprawdźcie. Jeden z nich zdecydowanie odradzamy.

None
23.05.2024 18:38 Tego nie kupuj w Rossmannie! Pięć rzeczy, jakich lepiej unikać

Nie wszystkie kosmetyki dostępne w Rossmannie są bezpieczne i dobre. My przedstawiamy te, których nie należy wrzucać do naszego koszyka z zakupami. 

Rozświetlacz
30.12.2023 14:24 Jest identyczny, a kosztuje 10 razy mniej! Oto zamiennik kultowego rozświetlacza z Fenty Beauty

Rihanna niezaprzeczalnie dominuje na rynku kosmetyków do makijażu, odkąd w 2017 roku zaprezentowała Fenty Beauty, które zapewniło inkluzywność przy zachowaniu jednej z najlepszych jakości na rynku. Kultowy Diamond Bomb stał się ulubieńcem całego świata, jednak mniej fanów ma już jego cena. Influencerki znalazły jednak świetne zamienniki i to prawie 10 razy tańsze! 

rossmann promocja
05.01.2022 23:08 Zamiennik kultowego korektora w Rossmanie. Teraz można go kupić za 7 zł

Jeśli twoja cera ma niedoskonałości, które wolisz maskować, z pewnością znasz zalety korektorów do twarzy. Pomagają ukryć przebarwienia i cienie pod oczami. Teraz w drogerii Rossmann można kupić hitowy korektor, po który sięgnęło już wiele Polek – jest uznawany za zamiennik prestiżowego kosmetyku. Jednym z najbardziej kultowych korektorów na świecie jest Shape Tape amerykańskiej firmy Tarte Cosmetics. Produkt ten zajmuje pierwsze miejsce w wielu międzynarodowych kosmetycznych rankingach. Niestety, jest bardzo drogi. Tymczasem w Rossmannie znajdziesz jego tani zamiennik.

16.09.2019 14:23 Właśnie ruszyła promocja w Rossmannie na produkty do makijażu. 50 tysięcy kosmetyków za 1 grosz

Promocja w Rossmannie rozpoczyna się po raz kolejny. To właśnie dzisiaj jest pierwszym dniem słynnej wrześniowej promocji Rossmanna. Sieć drogerii po raz kolejny zmieniła w tym roku jej zasady. Czy będą korzystniejsze dla klientów i co ta zmiana oznacza dla członków Klubu Rossmann? Rossmann wie jak przyciągać do siebie klientów. Swoimi promocjami sprawia, że dwa razy w roku półki wszystkich ich sklepów są wyczyszczone. Jednak co roku zasady promocji są trochę inne — czasami ciężko się połapać. Podpowiadamy: jak długo potrwa, jakie kosmetyki obejmie i czym różni się od zeszłorocznej, ta wrześniowa promocja w Rossmannie.

rossman promocja
05.03.2019 17:00 Rossmann promocja 2+2! Dzień Kobiet z WIELKIMI obniżkami

Rossmann promocja 2+2 to wspaniała okazja, by zaopatrzyć się w ulubione produkty do stylizacji i pielęgnacji włosów. Na Dzień Kobiet drogeria oferuje nam wielkie obniżki, wobec których ciężko przejść obojętnie! Wszystkie miłośniczki kosmetyków do włosów będą zachwycone! Drogerie prześcigają się w atrakcyjnych promocjach, które z roku na rok przyciągają coraz więcej konsumentów. Największym uznaniem cieszy się promocja w drogerii Rossmann. Tym razem promocja obejmuje produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów. Podpowiadamy, co warto kupić!