Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Zamiennik kultowego rozświetlacza z Fenty. Kosztuje grosze
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 14.02.2024 16:56

Zamiennik kultowego rozświetlacza z Fenty. Kosztuje grosze

Rozświetlacz
Canva/ Zamiennik kultowego rozświetlacza z Fenty

Na rynku pojawił się zamiennik znanego na całym świecie bestselleru z Fenty Beauty. Kosztuje prawie 10 razy mniej, a zapewnia ten sam uderzający blask! Koniecznie sprawdźcie, gdzie go kupić.

Ukochana marka wszystkich makijażystek

Lata 2015/2016 nie tylko przypominają nam o beztroskich wakacjach i hitach muzycznych Calvina Harrisa, Ellie Goulding, Halsey czy najlepszym albumie Justina Biebera, ale także o dynamicznym rozwoju przemysłu beauty. W połowie dekady lat 10. XXI wieku rozświetlacze stawały się kluczowym elementem makijażu — ten delikatny, efektowny blask szybko stał się charakterystycznym elementem nowoczesnej sztuki makijażu. Jednym z przełomowych momentów, który istotnie wpłynął na tę estetykę, było wprowadzenie przez markę Fenty Beauty ich przełomowej linii kosmetyków. 

Fenty Beauty przyniosło różnorodność i inkluzywność. Rihanna zadbała o wszystkie tony skóry w każdym ze swoich produktów. Wprowadzenie szerokiej gamy rozświetlaczy doskonale dopasowanych do każdego odcienia cery było przełomowym wydarzeniem w branży.

Jest identyczny, a kosztuje 10 razy mniej! Oto zamiennik kultowego rozświetlacza z Fenty Beauty

Diamond Bomb ”Royal Icing”

Rozświetlacz Diamond Bomb został stworzony z myślą o sukience, którą Rihanna nosiła podczas balu CFDA w 2014 roku. Choć z pozoru ma kolor złota, to właśnie jego konsystencja decyduje o ostatecznym efekcie. W formie żelowej rozświetlacz pozostawia mnóstwo migoczących drobinek, osadzonych na przezroczystej bazie. Nie jest metaliczny, lecz składa się z jednolitych cząsteczek. 

Na stronie internetowej Sephory możemy kupić go w wielu kolorach, w tym ”Royal Icing”, za 199 zł. Mimo potwierdzonej jakości jest to jednak spory wydatek. Na szczęście na rynku co chwila pojawiają się nowe zamienniki o zbliżonym efekcie. 

Zamiennik rozświetlacza Fenty Diamond Bomb ”Royal Icing”

Użytkowniczka Instagrama @thesaurum pochwaliła się rozświetlaczem marki Wibo - ”Do whatever makes you shine”. Po nabraniu go na opuszki palców daje bardzo podobny efekt do Diamond Bomb ”Royal Icing”. 

Produkt posiada formułę typu bouncy. Producent twierdzi, że zawarte w nim wielowymiarowe drobinki pozwalają uzyskać efekt, który nadaje twarzy świetlistego i zdrowego wyglądu. Na stronie Wibo kosztuje 39,99 zł, jednak w drogeriach dostępny jest już od 27,85 zł. 

Rozświetlacz Wibo
Rozświetlacz Wibo
Powiązane
KAPiF
Rozpoznajesz, czyje to oczy? Rozwiąż trudny quiz i sprawdź swoją wiedzę