Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Żona dubajskiego milionera zażądała rekompensaty za zajście w ciąże! Tyle "kosztuje" jej brzuch
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 16.09.2023 14:54

Żona dubajskiego milionera zażądała rekompensaty za zajście w ciąże! Tyle "kosztuje" jej brzuch

sulcs/Canva, Żona dubajskiego milionera
Fot. sulcs/Canva, Żona dubajskiego milionera

Żony milionerów, szczególnie z Dubaju żyją w zupełnie inny sposób, niż zwykli ludzie. Czasem aż ciężko wyobrazić sobie, jak można tak codziennie funkcjonować. Jedna z ukochanych arabskiego bogacza wyjawiła, ile wart jest jej brzuch. Po zajściu w ciążę zażądała od męża sporej rekompensaty.

Jaką kwotę dostała żona milionera?

Spokojnie można powiedzieć, że żony milionerów mają wszystko, czego sobie zamarzą. Mogą przebierać pośród luksusowych ubrań, a rezydencje, w których mieszkają, zapierają dech w piersiach.

Okazuje się, że tej kobiecie, która zdecydowała się wyjść za mąż za pewnego dubajskiego milionera, nie wystarczyło to co miała. Gdy zaszła w ciążę zażądała od ukochanego sporej rekompensaty

Te buty do złudzenia przypominają modele za przeszło 300 zł! Teraz znajdziesz je w sieciówce za niewiele ponad 100 zł

Małżonka dubajskiego milionera zażądała od niego niebywałych rzeczy

Linda Andrade pokazuje swoje wystawne życie na TikToku. Aktywne prowadzi swój kanał i chwali się dobrami luksusowymi, którymi na co dzień się otacza. Gdy jej małżonek zapragnął powiększyć rodzinę, kobieta postawiła mu ultimatum.

Za 9 miesięcy ciąży, a także za poród zażądała sztabki złota. Ten okazały podarunek zaprezentowała na TikToku. Widać, że jest on nie tylko niezwykle ciężki, ale także znacznie większy, niż dłoń Lindy. To jednak nie koniec wymagań.

Czy dubajski milioner spełnił prośbę zachłannej żony?

Okazuje się, że to nie wszystko. Ukochana dubajskiego milionera zdecydowała, że wszyscy mieszkańcy i znajomi pary, mają poznać płeć dziecka w absolutnie nieprawdopodobny sposób. Poprosiła ukochanego, aby obwieścił wszystkim wesołą nowinę na najwyższej wieży na świecie, czyli Burj Khalifie.

Prośby zostały wysłuchane, a bogacz nie szczędził grosza na zachcianki żony. Fanki kobiety, które śledzą jej życie na TikToku podzieliły się swoimi podarunkami po ogłoszeniu ciąży. Jedna z nich dostała np. kurczaka z fast fooda.