Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Barbara Kurdej-Szatan w wyrazistym makijażu. Jej rzęsy sięgają nieba
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 02.07.2023 13:59

Barbara Kurdej-Szatan w wyrazistym makijażu. Jej rzęsy sięgają nieba

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan zaprezentowała się w mocnym makijażu. Fot. KAPiF

Barbara Kurdej-Szatan w swoich mediach społecznościowych regularnie chwali się fanom kadrami z życia codziennego. Tym razem opublikowała zdjęcie zza kulis teatru, w którym występowała. Jej charakteryzacja onieśmiela. W tak wyrazistym makijażu nieczęsto mamy okazję zobaczyć aktorkę. Uwagę szczególnie przykuwa pewien element charakteryzacji.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała się fanom w niecodziennym wydaniu

Barbara Kurdej-Szatan swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła od występów na deskach teatrów, jednak największą rozpoznawalność medialną udało jej się zdobyć dzięki udziałowi w reklamie znanej sieci komórkowej. Od tego czasu jej kariera nabrała rozpędu.

Coraz częstsze występy aktorki przed kamerą nie znaczą jednak, że odeszła od teatru. Wręcz przeciwnie, Barbara Kurdej-Szatan otrzymuje pierwszoplanowe role w najróżniejszych przedstawieniach. Gwiazdę możemy zobaczyć m.in. w musicalu “Chicago”. To właśnie z garderoby przed tym występem Barbara Kurdej-Szatan opublikowała wczoraj odważne zdjęcie. Jej charakteryzacja robi ogromne wrażenie!

Anna Tatarska z "Dzień Dobry TVN" urodziła. Wybrała rzadkie imię dla maleństwa, co oznacza?

Barbara Kurdej-Szatan przyciąga spojrzenie w wyrazistym makijażu

Barbarę Kurdej-Szatan śledzi na Instagramie ponad 1,3 miliona internautów. Aktorka często udziela się na platformie, by nie stracić ich zainteresowania. Na swoim koncie pokazuje nie tylko kadry z pracy, ale również chętnie dzieli się zdjęciami ukazującymi, jak spędza czas poza światłami reflektorów. 

1 lipca aktorka dodała zdjęcie, które wywołało w sieci niemałe zamieszanie. Zapozowała na nim w odważnej bluzce z głębokim dekoltem, jednak największą uwagę przykuwa jej wyrazisty makijaż. Efektowne smokey eye zostało połączone z błyszczącymi cieniami. Zewnętrzny kącik oka został dodatkowo wyciągnięty sztucznymi rzęsami, których długość prezentuje się imponująco! To one skradły całą uwagę na zdjęciu.

Fani zachwyceni zdjęciem Barbary Kurdej-Szatan

Niezwykłe zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan wywołało wiele pozytywnych reakcji. Fani aktorki nieczęsto mają okazję, by oglądać aktorkę w tak wyrazistym makijażu. Na co dzień gwiazda preferuje raczej lekki, nierzucający się w oczy makeup no makeup, którym zakrywa niedoskonałości, a podkreśla zalety.

Na odzew w komentarzach nie trzeba było długo czekać. Zachwyceni internauci komplementowali występ aktorki w musicalu oraz odważny wygląd. Pozytywnych słów pod postem pojawiło się co nie miara.

  • Ślicznie, ciężko wzrok oderwać.
  • Moja ulubiona aktorka, piękna!
  • Przepiękna! – pisali zachwyceni fani w komentarzach.
Tagi: Uroda Makijaż