Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Nie tylko Tomaszewska doczepiła sobie grzywkę. Doda wystąpiła na scenie w zaskakującej fryzurze
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 01.07.2023 16:02

Nie tylko Tomaszewska doczepiła sobie grzywkę. Doda wystąpiła na scenie w zaskakującej fryzurze

Doda inspiruje się Małgorzatą Tomaszewską?
Doda inspiruje się Małgorzatą Tomaszewską? fot. KAPiF

Nie tak dawno widzowie TVP ujrzeli Małgorzatę Tomaszewską, prowadzącą “Pytanie na śniadanie”, w nietypowej fryzurze. Gwiazda zdecydowała się bowiem na doczepienie grzywki. Zaledwie kilka dni później w podobnym wydaniu wystąpiła Doda. 

Małgorzata Tomaszewska w nowej fryzurze

Małgorzata Tomaszewska jest jedną z ulubionych prezenterek widzów TVP. Uśmiechnięta prowadząca jest pod stałą obserwacją wiernych fanów, którym nie umknie żadna zmiana w wyglądzie swojej idolki. Nie było inaczej w ostatnim czasie, kiedy gwiazda poprowadziła “Pytanie na śniadanie” w nowej fryzurze.

Oczom widzów ukazała się wówczas Małgorzata w gęstej grzywce z długimi pejsami po bokach. Nowy wizerunek gospodyni śniadaniówki został szeroko skomentowany przez widzów. 

Klaudia Halejcio w kusej różowej kreacji. Fanki porównały gwiazdę do Victorii Beckham

Doda inspiruje się Małgorzatą Tomaszewską?

Zaledwie kilka dni później, podczas uroczystego finału Miss Polonia 2023, w podobnej fryzurze zaprezentowała się Doda. Gwiazda estrady postawiła na równie gęstą grzywkę i tak samo jak Małgorzata, upięte włosy. Piosenkarka zdecydowała się również na odważne stylizacje, których fryzura była idealnym dopełnieniem. 

Warto dodać, że Doda od dawna lubuje się w grzywce, jednak do tej pory stawiała na delikatność i jedynie kilka niewielkich pasemek opadających na czoło.  

Grzywki hitem tego sezonu

Zarówno w polskim jak i zagranicznym show-biznesie możemy dostrzec coraz większą ilość gwiazd, które decydują się na grzywkę. Nic więc dziwnego, że producenci podchwycili rosnący trend, wypuszczając na rynek doczepiane grzywki. 

Decydując się na jej zakup, warto pamiętać, aby kolor włosów był możliwie podobny do naszego, a gęstość grzywki odpowiadała naszej naturalnej ilości włosów. To dobre rozwiązanie dla osób, które obawiają się radykalnej zmiany, a jedynie tymczasowo chcą zaszaleć z fryzurą. Na taki krok zdecydowała się zarówno Doda, jak i Małgorzata Tomaszewska. 

Zobacz zdjęcia: 

Doda (2).jpg
Doda na gali Miss Polonia 2023, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Doda.jpg
Doda na gali Miss Polonia 2023, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska.png
Małgorzata Tomaszewska z doczepioną grzywką, fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Małgorzata Tomaszewska 2.png
Małgorzata Tomaszewska z doczepioną grzywką, fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Tagi: Uroda Doda