Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Co to jest single girl supper? To najlepszy trend w randkowaniu, o jakim ostatnio słyszałyśmy. Ty też go pokochasz
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 20.06.2023 07:00

Co to jest single girl supper? To najlepszy trend w randkowaniu, o jakim ostatnio słyszałyśmy. Ty też go pokochasz

Randka w restauracji
Prostock-studio, canva.com

Pierwsze spotkanie we dwoje to zawsze bardzo stresujący moment. Do tego dochodzi fakt, że zależy nam na tym, aby wypaść wręcz doskonale. Sprawę często utrudniają wymyślne potrawy. Jak poradzić sobie z tą niedogodnością? Wykorzystaj najnowszy trend w randkowaniu!

Plamy na ubraniu, resztki jedzenia między zębami, czy potrawy, których jedzenie wymaga nadmiernej uwagi, to grzechy pierwszej randki. Możesz ich jednak uniknąć.

Pierwsza randka bez faux pas

Randkowanie w XXI wieku bywa problematyczne. Z reguły poznaje się ludzi w sieci, a znalezienie odpowiedniego partnera do rozmów i życia, to bardzo ciężka sprawa. Do tego dochodzi fakt pierwszych randek, które z reguły są pasmem niepowodzeń. Wynika to z faktu, że każdy chce wówczas wypaść jak najlepiej.

Z pewnością nie ułatwiają tego spotkania w restauracji, gdzie może i lepiej się rozmawia, jednak niektóre potrawy mogą okazać się problematyczne. Do tego nasza uwaga skupia się właśnie na ich eleganckim zjedzeniu, a nie na drugiej osobie.

Czerń, skóra i zmysłowe rozcięcie, Natalia Szroeder zachwyciła kreacją. Przebiła Michała Szpaka?

Single girl supper - na czym polega?

Pisarka i publicystka Hannah Orenstein znalazła na to znakomity sposób. Wpadła na pomysł, który określiła single girl supper. Polega on na zamawianiu jedynie prostych dań, które pozwolą nam uniknąć wszelkich komplikacji.

Ma być przede wszystkim czysto, schludnie i bez konieczności fokusowania się na potrawie. Zatem możesz zapomnieć o sushi, spaghetti czy ramenie. Niezbyt dobrze sprawdzają się także dania, które zawierają ziarenka czy kiełki.

Przepis na idealną randkę

To jednak nie koniec. Najlepiej unikać także czerwonego wina, które barwi zęby i nie pozwala szczerze się uśmiechać. Postaw na coś prostego, jak np. delikatne mięso lub warzywa i kaszę.

Będziesz mogła dzięki temu skupić się na dyskusji i w pełni poznać swojego rozmówcę. Wydaje nam się, że ten trend w randkowaniu ma szansę się przyjąć!

Zobacz zdjęcie:

Randka
Fot. cottonbro studio/Pexels