Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Dubajska swatka zdradza, jakich żon poszukują najbogatsi Arabowie. Mają wygórowane wymagania!
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 21.09.2023 12:01

Dubajska swatka zdradza, jakich żon poszukują najbogatsi Arabowie. Mają wygórowane wymagania!

Valentinrussanov/yuriyseleznev/Canva, Dubajska swatka
Fot. Valentinrussanov/yuriyseleznev/Canva, Dubajska swatka

Życie w Dubaju różni się mocno od tego, do czego zostaliśmy przyzwyczajeni w Polsce. Dotyczy to szczególnie bardzo zamożnych osób. Prawdę na temat zawierania małżeństw zdradziła swatka, która szuka żon dla najbogatszych mężczyzn w tym kraju. Wychodzi na to, że szejkowie mają spore wymagania względem swoich wybranek.

Jaka powinna być idealna partnerka dla dubajskiego milionera?

Okazuje się, że w Dubaju nadal funkcjonują takie osoby jak swatki. Mają one za zadanie znaleźć i zapoznać z mężczyzną, najlepszą kandydatkę na żonę. Nie jest to jednak proste zadanie. W końcu najbogatsi mają swoje wymagania.

Christiana Maxion, która uważana jest za ekspertkę w tej dziedzinie, zdradziła kulisy biznesu, a także preferencje swoich klientów. Wychodzi na to, że względy wizualne nie są najważniejsze.

Jak szybko wyprasować ubrania? Wykorzystaj ten domowy sposób, a zaoszczędzisz masę czasu

Najważniejsza cecha żony dubajskiego milionera

Według słów swatki, która współpracuje głównie z bardzo bogatymi mężczyznami, aby zaskarbić sobie przychylność przyszłego męża, trzeba spełniać określone kryteria:

Piękno prowadzi cię do drzwi, ale to rozum zabierze cię na najwyższe piętro!

Zwraca także uwagę na to, jak przebiegają takie spotkania i co najbardziej przykuwa ich uwagę:

Chcą partnerki, która wejdzie do pokoju i zwróci na siebie uwagę, ale także będzie umieć rozmawiać i intrygować ludzi wokół. Nasi klienci tak naprawdę poszukują połączeń emocjonalnych i intelektualnych, które wykraczają poza piękno fizyczne. Chcą zbudować z kimś życie, a nie tylko pokazywać się razem.

Gdzie dubajscy bogacze szukają żony?

Christina jest niezwykle aktywna na Instagramie i TikToku, gdzie zdradza sekrety swojego zawodu. Wiele mówi także o tym, gdzie najlepiej szukać żony. Do tego przyznaje, że ma skuteczność na poziomie aż 95%, a jej klienci to z reguły bardzo wybredni ludzie.

Zawsze zachęcam klientów do randkowania na całym świecie, ponieważ mamy największą globalną bazę danych randkowych, a poszerzanie zakresu wyszukiwania jest zawsze dobrym pomysłem- przyznała swatka

A wy chciałybyście poznać dubajskiego milionera?

źródło: o2.pl