Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Gwiazda kabaretów wzięła rozwód! Podczas występów w telewizji dostała wiadomość od byłego
Michał Fitz
Michał Fitz 31.05.2023 07:00

Gwiazda kabaretów wzięła rozwód! Podczas występów w telewizji dostała wiadomość od byłego

Agnieszka Litwin
fot. KAPiF

Agnieszka Litwin jest jedną z najpopularniejszych polskich artystek kabaretowych. Choć kojarzy ją większość Polaków i całe mnóstwo śmieje się do rozpuku z jej żartów, mało kto mógł zdawać sobie sprawę z tego, co działo się w jej życiu prywatnym.

Jak się bowiem okazuje, nie wygląda ono tak, jakby się wszystkim zdawało. Agnieszka nie ma już męża.

Agnieszka Litwin i jej były mąż

Agnieszka Litwin przez długi czas była związana z Jarosławem Sobańskim. Można powiedzieć, że poniekąd połączyła ich wspólna pasja - miłość do żartów. Mężczyzna jest jednak mniej popularny od niej, ale również działa w branży kabaretowej.

Wraz z Agnieszką doczekał się dwójki dzieci. Są dumnymi rodzicami Toli i Antoniego. Wielu osobom wydawało się, że wciąż trwają w tej relacji, ale sama artystka wyjawiła, że jest inaczej.

Ulubione shorty Gigi Hadid hitem zbliżającego się lata. Podpowiadamy, z czym je nosić

Agnieszka Litwin szczerze o rozwodzie

Agnieszka Litwin jest co prawda dosyć aktywna w mediach społecznościowych, ale tamtą przestrzeń przeznacza raczej na sprawy zawodowe i ewentualnie własne przemyślenia. Nie należy do tych gwiazd, które za pośrednictwem aplikacji obnażają całą swoją prywatność.

W związku z tym opinia publiczna nie była nawet świadoma tego, że kobieta już od jakiegoś czasu nie ma męża. W rozmowie z serwisem pomponik.pl przyznała, że już w trakcie ostatniej edycji “Tańca z Gwiazdami”, w której wystąpiła, była singielką.

Agnieszka Litwin o relacji z byłym mężem

W tej samej rozmowie artystka kabaretowa podkreśliła jednak, że nie ma złej krwi między nią a byłym partnerem. Wręcz przeciwnie, jej słowa wskazują na to, że ich relacja jest bliska przyjacielskiej. Serdecznie pozdrowiła go bowiem w trakcie tego wywiadu.

Wspomniała też o tym, że Jarosław pisał do niej w trakcie zmagań w “Tańcu z Gwiazdami”. W SMS-ie miał zaznaczyć, że wspiera i kibicuje byłej ukochanej. To jednak na niewiele się zdało, bo Litwin odpadła dosyć szybko. Zajęła ostatecznie ósme miejsce.

Zobacz zdjęcie:

Agnieszka Litwin TzG.png
fot. KAPiF
Tagi: Samo życie