Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop miłosny na ostatnie dni stycznia. Co czeka dwanaście znaków zodiaku?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.01.2023 14:42

Horoskop miłosny na ostatnie dni stycznia. Co czeka dwanaście znaków zodiaku?

Horoskop miłosny
fot. fotostorm z Getty Images Signature/Canva.com

Wśród dwunastu znaków zodiaków jest kilka, które w ostatnich dniach stycznia przeżyją bolesne rozstanie. Sprawdź horoskop miłosny, by przygotować się na ten czas. Być może to właśnie Twój związek przejdzie kryzys.

Relacja dwóch osób opiera się często na wspólnych kompromisach, przyciąganiu i dopełnieniu charakterów. Czasem jednak nawet to nie wystarcza, by zapobiec tragedii. Przed niektórymi związkami prawdziwe pole minowe. Nie wszyscy wyjdą z niego zwycięsko.

Horoskop miłosny na koniec stycznia dla wszystkich znaków zodiaku

Baran

Wasza relacja wyszła już z etapu zauroczenia i przeszła w bardziej stabilną formę. Choć czasem może wydawać się monotonna, a nawet nudna nie ma szukać ukrytego dna. Harmonia pomoże Wam zastanowić się nad wspólną przyszłością, a na szaleństwa przyjdzie jeszcze czas.

Byk

Byki znalazły kogoś, kto z miłą chęcią pozostałby z nimi na dłużej. Ostatnie miłosne doświadczenia bardzo naruszyły ich zaufanie do drugiej osoby, jednak czas pozwolić opaść postawionemu murowi. Tylko w ten sposób możesz poznać kogoś wartościowego i lepiej zrozumieć samego siebie.

Bliźnięta

Ten znak zodiaku za często skakał z kwiatka na kwiatek. Ostatnie dni stycznia postawią przed nimi ultimatum w kwestii związku. Jeśli nie czujecie tego samego, nie warto zostawać przy swoim boku. Nieszczęśliwa relacja to najgorsze co może spotkać Was oboje.

Rak

Horoskop miłosny zapowiada, że na horyzoncie pojawi się osoba godna Waszej uwagi. Nie warto się jednak spieszyć, by nie podjąć przypadkiem zbyt pochopnej decyzji. Ostatnie dni stycznia spędź na bliższym poznaniu potencjalnego partnera. Dopiero gdy zrozumiesz jego charakter, będziesz w stanie zdecydować, czy da Ci szczęście.

Lew

Miłość od pierwszego wejrzenia jest czymś, czego od dawna szukasz w swoim życiu. Lwy są wzrokowcami, dlatego najpierw spodoba Ci się wygląd drugiej osoby, a dopiero później zwrócisz uwagę na charakter. Pierwsze wrażenie jest dla Ciebie istotne w tworzeniu dalszych relacji. Pamiętaj jednak czy nie za szybko ocenić książkę po okładce.

Panna

Panny są osobami, które lubią dominować w związku. Przez to wiele razy doszło do konfliktów z drugą połówką. W ostatnich dniach stycznia spróbuj schować dumę w plecak i pokazać ukochanemu, że może liczyć na Twoje wsparcie. Czasem kompromis jest lepszy niż zwycięstwo po trupach.

Waga

W nadchodzących dniach pojawi się okazja zmienienia statusu związku ze znaną osobą. Wspólne spotkanie okaże się owocne dla obu stron. Nie próbuj jednak dostosowywać się do otoczenia. Jeśli relacja ma się udać, musisz być wierna przede wszystkim samej sobie. Dobry humor i charyzma wystarczą, by przyciągnąć odpowiednie osoby.

Strzelec

Ten znak zodiaku ostatnio stał na rozstaju dróg w kwestiach miłosnych. Brak zdecydowania boleśnie grał na ich nerwach. Najbliższe dni pokażą, czy włożona energia w ten związek się opłaciła. Oczekuje wiadomości, która raz a dobrze utwierdzi Cię, na czym stoicie.

Skorpion

Relacje Skorpionów będą płomienne jak nigdy dotąd. Horoskop miłosny ukazuje huczne świętowanie wspólnego sukcesu. Może to czas na podjęcie kolejnego, poważnego kroku. Wspólny wyjazd na kilka dni pomoże Ci zebrać w sobie odwagę, by zadać decydujące pytanie.

Koziorożec

Końcówka stycznia okaże się niezwykle pechowa. Od dłuższego czasu oboje zauważyliście, że dawne emocje osłabły, a brak porozumienia zacznie Was przygniatać. Choć ciężko będzie się rozstać, odpoczynek od drugiej osoby dobrze Wam zrobi. Nie komplikujcie swojego życia tylko po to, by zadowolić innych.

Wodnik

Cisza i spokój brzmią dobrze? Taki właśnie zapowiada się najbliższy czas w związkach Wodników. Niedawno zakończona relacja odbiła się głośnym echem wśród waszych bliskich i znajomych. Teraz warto skupić się na własnych potrzebach, a "ta jedyna osoba" pojawi się w odpowiednim momencie. Być może jeszcze nie zauważacie ich w swoim otoczeniu.

Ryby

Ryby mają zdecydowany problem z zaangażowaniem się. Dotychczasowe doświadczenia boleśnie odbiły się na ich wyobrażeniu miłości. Nadszedł jednak czas na nowe początki i znajomości. Być może na razie nie jesteś gotowa jeszcze na związek, jednak pozwól, by inni mieli wgląd do Twojego serca. Niesiesz w nim wiele emocji, które ktoś chętnie wziąłby na siebie.

Horoskop - styczeń 2023
Horoskop na styczeń 2023 roku.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!