Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop na styczeń dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w pierwszym miesiącu 2023 roku?
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 03.01.2023 07:42

Horoskop na styczeń dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w pierwszym miesiącu 2023 roku?

Horoskop - styczeń 2023
fot. Studio Russia, canva.com

Rozpoczął się nowy rok, a razem z nim czas na realizację postanowień noworocznych. Sprawdź horoskop na pierwszy miesiąc nowego roku dla wszystkich znaków zodiaku, by wiedzieć jakie możliwości i niespodzianki na Ciebie czekają.

Horoskop na pierwszy miesiąc 2022 roku

Początek nowego roku dla wielu przyniesie szansę do samorealizacji i ciekawych możliwości. Inni postawią na odpoczynek i wyjazdy, które pozwolą na naładowanie energii na nadchodzący rok. Nie zabraknie również ciekawych relacji, związków i miłości. Sprawdź, co czeka na Ciebie.

Byk

Ostatni rok był ciężki w życiu Byków, jednak styczeń da im nowe możliwości i projekty. Dobra organizacja będzie kluczowa, aby nie pogubić się w obowiązkach i uporządkować wszystkie plany. Ten miesiąc przyniesie pomyślne negocjacje, które zaowocują na najbliższy czas.

Bliźnięta

Styczeń będzie okresem wyciszenia i spokoju dla wielu Bliźniąt. To jest czas, aby spotkać się ze starymi znajomymi i odnowić zapomniane relacje. Ten miesiąc będzie sprzyjał również nowym relacjom, wykorzystaj to, wyjdź na miasto i zadbaj o siebie.

Waga

Początek miesiąca przyniesie wiele zmian, które namieszają w życiu Wag. W ciągu najbliższych tygodni miej oczy szeroko otwarte i nie ufaj bezgranicznie. Pomyśl przede wszystkim o sobie, zadbaj o zdrowie i znajdź czas na to, żeby odetchnąć.

Baran

Miłosna aura pojawi się na koniec tego miesiąca. Tajemniczy nieznajomy będzie ubiegał o Twoje względy. Daj szansę nowej przygodzie, ale nie przywiązuj się — od miłości do nienawiści jest tylko jeden krok. Myśl przede wszystkim o sobie.

Strzelec

Początek miesiąca przewiduje zmiany dla wszystkich Strzelców. Nie pozwól, aby emocje wpływały na Twoje działania. Postaw na rozsądek i unikaj konfliktów. Poszybujesz czasu, żeby się wyciszyć? Przeczytaj książkę, którą zawsze chciałaś lub obejrzyj ulubiony serial.

Ryby

W tym miesiącu iskierka miłości zaświeci jaśniej dla wolnych Ryb. Styczeń będzie świetną okazją na rozpoczęcie nowej relacji lub związku. Nie ukrywaj swoich uczuć, postaw na tu i teraz, a los przyniesie Ci same miłe chwile.

Lew

Ambicje Lwów pozwolą na otwarcie nowych możliwości zawodowych. Ciężka praca, determinacja i samozaparcie w końcu się opłacą. Świętowanie z bliskimi będzie świetną okazją, aby pokazać im swoją miłość i wdzięczność za ich wsparcie. 

Koziorożec

Nagromadzone sprawy i chaos w ostatnich dniach się uspokoi. Na Koziorożców czeka chwila wytchnienia i odpoczynku. Ten miesiąc będzie sprzyjał wyjazdom i aktywnościom.

Wodnik

Na początku miesiąca najchętniej postawiłabyś na zimową herbatę i ulubiony serial. Choć wokół będzie presja w związku z nowym rokiem, nie daj się ponieść negatywnym emocjom. Nie musisz rozpoczynać roku na pełnych obrotach, regeneracja też jest istotna, to ona naładuje Twoje baterie na nadchodzące tygodnie.

Skorpion

Skorpiony muszą zdecydowanie zmienić swoje nastawienie w kwestiach zawodowych. Przyjdą wyzwania, które będą wymagały skupienia i wytrwałości. Nie rezygnuj zbyt szybko, to będzie Twoja szansa, żeby się rozwinąć.

Panna

Jeżeli nie chcesz zakończyć relacji z bliską Ci osobą, zachowaj trochę pokory i pokaż, że inni mogą na Ciebie liczyć. Nie bądź obojętna na problemy innych osób, pomóż im, a wkrótce ktoś pomoże Tobie.

Rak

Pod koniec miesiąca czeka Cię więcej spotkań ze znajomymi i wspólnych wyjazdów. To idealna szansa na odpoczynek od obowiązków. Nie bój się poznawać nowych osób. Bądź otwarta a zaowocuje to w przyszłości.

Razem ocalmy życie ukraińskich żołnierzy. Iberion zbiera na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących!

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Iga Świątek: życie prywatne. Polska tenisistka to jedna z najbardziej tajemniczych osób, co o niej wiemy?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Powiązane
quiz o maffashion
Maffashion wiele lat temu podbiła Internet. Jak dobrze znasz blogerkę?