Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop świąteczny. Wyjątkowy czas dla dwunastu znaków zodiaku
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 23.12.2022 20:15

Horoskop świąteczny. Wyjątkowy czas dla dwunastu znaków zodiaku

Horoskop
fot. svetikd / canva.com

Święta Bożego Narodzeni wyczekiwane są przez wielu z nas. Dla niektórych jest to najpiękniejszy czas w całym roku, podczas którego panuje niesamowita atmosfera i wyjątkowa magia. Zbliżające się święta nie będą jednak jak z bajki dla niektórych znaków zodiaku. Oto horoskop świąteczny na rok 2022.

Dla wielu osób święta to czas pełen radości i uśmiechu. Inni zaś wiążą z tym okresem obawy i czują niepokój. Przed niektórymi wyjątkowo trudne chwile, wówczas gdy inni będą pękać z dumy.

Horoskop świąteczny

Baran

Barany uwielbiają święta i co roku wkładają w świąteczne przygotowania ogromną ilość energii. Ich starania nie zostaną jednak docenione w tym roku, a magia świąt nieoczekiwanie zamieni się w rodzinną kłótnię. Nie należy się jednak załamywać. Rozwiązaniem okaże się spotkanie z dawno niewidzianym znajomym.

Byk

Osoby spod znaku Byka mogą spodziewać się niepowtarzalnych świąt, jakich do tej pory jeszcze nie było. Spotkania świąteczne sprawią, że powróci dawno utracona nadzieja, a małe marzenia wreszcie zaczną się spełniać.

Bliźnięta

Bliźnięta od wielu miesięcy z utęsknieniem wyczekują świąt. Po wielu tygodniach ciężkiej pracy wreszcie odpoczną, zregenerują się i naprawią zepsute relacje. W okresie świąt Bliźnięta powinny wykazać wyjątkową wyrozumiałość, szczególnie dla osób o odmiennych poglądach.

Rak

Osoby urodzone między 21 czerwca a 22 lipca będą miały ogromną ilość obowiązków. Nie ma się jednak czym martwić, bo los szybko odpłaci się ogromną ilością szczęścia. W święta warto udać się na spotkanie z dawno niewidzianymi znajomymi. Pojawi się tam osoba, do której poczujesz coś więcej.

Lew

Lwy czeka wiele radości. Po długim czasie uporczywego walczenia z problemami i walką o lepsze jutro wreszcie pojawią się pierwsze efekty. Święta będą również dobrym czasem, aby przygotować noworoczne postanowienia. Tym razem uda się spełnić większość z nich.

Panna

Przed Pannami czas licznych rozterek, zagubienia i zastanawiania się nad sensem poświęcenia. Nadmierna ilość myślenia na nic się jednak zda, a dodatkowe nerwy wcale nie są potrzebne. W święta warto skupić się na sobie i własnych oczekiwaniach i pragnieniach.

Waga

Zodiakalne Wagi powinny mieć się na baczności i z uwagą słuchać innych. W te święta nie każdy wykaże się szczerością. Zachowanie dystansu i pozbawienie się nieszczerego uśmiechu potrafi zdziałać więcej, niż przypuszczasz.

Strzelec

Strzelce mogą spodziewać się rozkwitu miłości i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Osoby urodzone między 22 listopada a 21 grudnia nie będą mogły narzekać na nudę. Okres świąteczny okaże się wyjątkowo dobry i radosny.

Skorpion

Skorpiony nie będą miały tyle szczęścia. Nerwowa atmosfera da się we znaki, a dodatkowo mogą pojawić się problemy zdrowotne. To z kolei nie zostanie zrozumiane przez najbliższych, co będzie prowadziło do licznych sprzeczek. Należy jednak pamiętać, by dbać o swoje zdrowie i nie przejmować się niewartościowymi komentarzami.

Koziorożec

Koziorożce uwielbiają się trzymać planu, są punktualne i nie lubią rezygnować ze swoim rytuałów. Te święta sprawią, że Koziorożce poznają siebie na nowo, odkryją w sobie swobodę, której brakowało im od tak dawna.

Wodnik

Zodiakalne Wodniki wyczekiwały świąt jak nikt inny. Oddadzą się w pełni magicznej atmosferze i rozmażą się o miłości i własnej rodzinie. Swoje świąteczne odkrycia i przemyślenia warto zapisać, by wrócić do nich po kilku miesiącach. Niektóre spostrzeżenia przydadzą się w przyszłości.

Reklama:

Ryby

Ryby czeka rozkwit miłości oraz niespodziewany przypływ gotówki. To połączenie sprawi, że odprężysz się, odpoczniesz i zadbasz o osoby, na których naprawdę ci zależy. W święta nie można jednak zapominać o zdrowiu. Warto zrezygnować z alkoholu i nadmiernej ilości niezdrowego jedzenia.

Zobacz zdjęcia:

Święta
fot. oksanashufrych / canva.com
Święta
fot. cottonbro z Pexels / canva.com

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Lekarze postawili diagnozę, ale operacji nie da się zrobić u pacjenta w jego wieku. Jan Englert musi z tym żyć

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Powiązane
quiz o maffashion
Maffashion wiele lat temu podbiła Internet. Jak dobrze znasz blogerkę?