Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy dla dwunastu znaków. Co czeka je od 20 do 26 czerwca?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 19.06.2022 22:02

Horoskop tygodniowy dla dwunastu znaków. Co czeka je od 20 do 26 czerwca?

Horoskop tygodniowy
fot. Alesia Kozik / Canva

Wraz z rozpoczęciem się kolejnego tygodnia, przed wieloma znakami zodiaku pojawią się nowe możliwości. Gwiazdy nie będą jednak łaskawe dla wszystkich, dlatego niektóre osoby będę musiały stawić czoła przeciwnościom losu. Poznaj horoskop tygodniowy na dni od 20 do 26 czerwca.

Przed nami olejny tydzień pełen wyzwań i niespodziewanych zwrotów akcji. Dla niektórych najbliższe dni okażą się wyjątkowo dobre i pełne szczęście. Które znaki zodiaku będą musiały uporać się z problemami?

Horoskop tygodniowy na dni od 20 do 26 czerwca

Baran

Barany mogą odetchnąć z ulgą. Kolejny tydzień przyniesie wiele spokoju. Warto wykorzystać ten czas na regenerację i skupienie się na własnych zdrowiu, zarówno fizycznym jak i psychicznym. Dotychczasowe konflikty odejdą w niepamięć, a sytuacja finansowa ulegnie poprawie.

Byk

Osoby urodzone między 20 kwietnia a 20 maja w nowym tygodniu powinny skupić się na samorozwoju. Wolny czas poświęcony pasji sprawi, że byki odpoczną od wszelkich trosk i zmartwień. Warto mieć na uwadze, że nikt o nas nie zadba tak dobrze jak my sami.

Bliźnięta

Bliźnięta charakteryzują się wewnętrzną energią, poczuciem humoru i witalnością. Niestety przyszły tydzień sprawi, że cechy te zostaną przyćmione przez nawał pracy oraz obowiązki domowe. Osoby wybierające się na urlop powinny dokładnie przemyśleć zabierany ze sobą ekwipunek. W bagażu nie powinno zabraknąć bandażów, plastrów oraz podstawowych leków.

Rak

Przed rakami czas beztroski i zabawy. Wychodząc na miasto ze znajomymi, warto być uśmiechniętym i otwartym. Pomoże to zbliżyć do siebie nowo poznaną osobę, która wkrótce może stać się kimś dużo ważniejszym.

Lew

Osoby urodzone między 23 lipca a 23 sierpnia nie mogą narzekać na życie miłosne. Przyszły tydzień tylko umocni prawdziwe relacje. Od swoich drugich połówek możecie spodziewać się docenienia i czułości. Z kolei single powinny mieć oczy dookoła głowy. Tajemniczy wielbiciel czai się tuż za waszymi plecami.

Panna

Przed pannami trudny okres w pracy. Mimo licznych niesprawiedliwości warto zacisnąć zęby i nie sprzeciwiać się przełożonym. Skrupulatność i pracowitość wkrótce zostanie doceniona, jednak póki co, należy wykazać się cierpliwością i wyrozumiałością.

Waga

Wagi mogą spodziewać się nieoczekiwanej poprawy sytuacji finansowej. Mimo przypływu gotówki warto zachować spokój i odpowiedzialność, ponieważ fundusze wkrótce okażą się bardzo przydatne.

Skorpion

Przed skorpionami czas trudnych decyzji. W przyszłym tygodniu warto zrezygnować z szukania porad na forach czy wydzwaniania do najbliższych. Najlepiej podjęte decyzje wypływają z głębi siebie. Warto przeanalizować wady i zalety wszystkich rozwiązań i dopasować je do siebie.

Strzelec

Strzelce w przyszłym tygodniu powinny zachować szczególną ostrożność na drogach. Zarówno jako piesi jak i kierowcy. Nieszczęścia chodzą parami, a przyszły tydzień może potwierdzić te słowa, o ile zabraknie wystarczającej uwagi i odpowiedzialności.

Koziorożec

Koziorożce wreszcie uporają się z męczącymi do tej pory wyrzutami sumienia. Odnalezienie siebie i podążanie za własnym szczęściem jeszcze nigdy nie było tak proste. Warto dobrze spożytkować zebraną energię i motywację do działania. Nie działajcie jednak pochopnie i uważajcie na słowa.

Wodnik

Wodniki charakteryzują się niezależnością i indywidualnością. Najbliższe dni udowodnią, że pokora jest niezwykle potrzebna, a proszenie o pomoc nie jest wstydem ani porażką. Zaufajcie swoim najbliższym, którzy znają was lepiej, niż sądzicie.

Horoskop miłosny na lato znajdziesz TUTAJ.

Ryby

Przed rybami tydzień pełen radości i szczęścia. Warto skorzystać z propozycji najbliższych i wreszcie dać się rozerwać. Wspólne przyjęcie, wyjazd czy wyjście na miasto okaże się świetną decyzją, pełną miłych niespodzianek.

Kwiaty
fot. Javon Swaby / Pexels

Każdego dnia warto przypominać sobie o swoich celach i marzeniach, by zbliżyć się do upragnionego szczęścia.

Zakochani
fot. Yan Krukov / Pexels

Warto zgłębić wiedzę dotyczącą własnego znaku zodiaku, jak i znaku najbliższych. Zebrana wiedza może ułatwić rozwiązywanie sporów i nawiązanie wspólnego języka.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Michał Żebrowski miał romans ze słynną aktorką. Ich związek do dziś owiany jest tajemnicą

2. Fatalne wieści dla Ukrainy, chodzi o Eurowizję. Właśnie podjęto ostateczną decyzję

3. Polki tłumnie ruszą do fryzjerów, powraca moda sprzed lat. Uwielbiała ją księżna Diana Zapraszamy na naszego Instagrama