Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas od 17 do 23 października?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.10.2022 09:57

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas od 17 do 23 października?

Horoskop tygodniowy
fot. Eliza Sazonova z capturenow, Canva.com

Horoskop tygodniowy pomoże Ci co nieco przygotować się na najbliższe dni, a okres od 17 do 23 października zapowiada się naprawdę intensywnie. Niektórzy muszą uzbroić się w wiele cierpliwości, ponieważ nie wszystko pójdzie po ich myśli.

Już niedługo czeka nas największe zjawisko astronomiczne w tym miesiącu. Choć od początku października mogliśmy zaobserwować zwiększoną ilość spadających meteorów, to nadchodzący tydzień będzie jego kumulacją. Na niebie będziemy mogli dostrzec prawdziwy deszcz meteorów. Takie zawirowania namieszają wśród znaków zodiaków.

Horoskop tygodniowy od 17 do 23 października

Baran

Rozmowa z nowo poznaną osobą przyniesie niespodziewany efekt, który pomoże Ci zrozumieć jej punkt widzenia. Choć początkowo będzie się opierać, po dłuższej konwersacji poczujesz prawdziwe przyciąganie. Daj się ponieść chwili, by przekroczyć swoją strefę komfortu i złamać dotychczasowy schemat.

Byk

Ten tydzień okaże się pasmem sukcesów, ponieważ długie przygotowania wreszcie zaczną przynosić efekty. Na polu zawodowym otrzymasz pochwały za dobrze wykonywane obowiązki. Determinacja pomoże Ci ukierunkować ten sukces do dalszego rozwoju. Nie osiadaj na laurach, bo możesz dokonać znacznie więcej.

Bliźnięta

Pora na rozmowę, której Bliźnięta unikają od dłuższego czasu. Już dawno zauważyły, że nie ma sensu trwać w bezsensownej relacji, jednak wahają się z podjęciem decyzji ze względu na drugą stronę. Czas na działanie. Analizowanie sytuacji i szukanie plusów tam, gdzie ich nie ma, wyniszcza tylko Twoją aurę. Zaufaj intuicji, jeszcze poczujesz potrzebny spokój przy kimś innym.

Rak

Znany scenarzysta, Woody Allen kiedyś powiedział "Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość". Cytat idealnie opisuje najbliższy tydzień dla wszystkich Raków. Choć mieli ambitne plany, zdrowie uniemożliwi im wykonanie części z nich. Spadek energii poczujesz już niedługo, a to dopiero początek. Nie ignoruj samopoczucia, myśląc, że to chwilowa niedyspozycja. Zamiast uparcie brnąć naprzód, daj sobie czas na regeneracje i relaks.

Lew

Sprzeczki i nieporozumienia będą Cię prześladowały w tym tygodniu. Pamiętaj, by nie wyciągać własnych wniosków bez poznania wszystkich szczegółów. Dłuższa rozmowa lub spotkanie w cztery oczy okaże się lepszym rozwiązywaniem niż proszenie o rady innych. Lwy same muszą zdecydować, kogo potrzebują przy swoim boku.

Panna

Ktoś z bliskiego otoczenia umyślnie wykorzystuje znajomość z Panną do własnych celów. Twoje sukcesy i osiągnięcia są dla nich świetnym pretekstem do poprawy swoje reputacji. Nie daj sobą manipulować. Długo pracowałeś na pozycję, w której obecnie się znajdujesz.

Waga

Najbliższy tydzień upłynie Wagom w mgnieniu oka z powodu natłoku obowiązków. Skumulują się wszystkie sprawy, które odkładały na później. Praca pod presją czasu nie będzie przyjemna, jednak zostanie ważną lekcją na przyszłość. Następnym razem warto zrobić szczegółowy plan, by nie narzucać na siebie zbyt wielu obowiązków w jednym momencie.

Skorpion

Niechciana rutyna niedawno wkradła się do życia Skorpionów, ale czas to zmienić. Najbliższy tydzień będzie świetną okazją do spontanicznego spotkania ze znajomymi. Pamiętaj, że nawet drobne przyjemności umilą nawet najbardziej ponurą atmosferę. Spędź czas z osobami, które sprawiają, że się uśmiechasz. Dobra dawka energii pomoże Ci przetrwać kolejne jesienne tygodnie.

Strzelec

Horoskop tygodniowy zapowiada dla Strzelców przełom w miłosnych relacjach. Pewna osoba długo zbiera się z tym, by powiedzieć Ci, co tak naprawdę czuje. Jeśli też chcesz tej relacji, wyjdź z inicjatywą. Otwartość i charyzma zaplusują u osoby, która i tak już czuje motyle w brzuchu na Twój widok.

Koziorożec

W tym tygodniu wiele ludzi będzie próbowało udowodnić Ci swoje racje. Niektórzy zrobią wszystko, by choć przez moment postawić się w niekomfortowej sytuacji. Nie daj się ponieść złym emocjom. Działanie w amoku może przysporzyć Ci sporo problemów. Czasem warto wycofać się z walki, by pokazać dojrzałość i siłę charakteru.

Wodnik

Kocyk, herbatka i Netflix brzmią w tym tygodniu niezwykle zachęcająco. W Wodnikach obudziła się słynna jesieniara, która najchętniej nie wychodziłaby zza progu ciepłych czterech ścian. W najbliższych dniach pozwól sobie na chwile relaksu w domowym zaciszu. Pamiętaj jednak, by zbytnio się nie rozleniwić, bo już niedługo na horyzoncie pojawią się ciekawe możliwości współpracy.

Ryby

Osoby spod tego znaku zodiaku zwracają dużo uwagi na rozwój osobisty. Ostatnio podjęte działania zapewniły im możliwość poprawy strefy zawodowej, a teraz czas na zdrowie. Regularne badania pozwolą na kontrolowanie zachodzących zmian. Dopiero gdy Ryby będą miały cały pogląd sytuacji, ze spokojem podejmą się kolejnych, ekscytujących wyzwań.

Horoskop tygodniowy
fot. Luca Paul Droß z capturenow, Canva.com
Horoskop tygodniowy
fot. NASA, Bill Ingalls z NASA CCO Images, Canva.com

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Meghan i Harry mają aż piątkę dzieci? Książę właśnie się wygadał, zaskakujące słowa

Zapraszamy na naszego Instagrama