Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w drugim tygodniu listopada?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.11.2022 10:54

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w drugim tygodniu listopada?

Horoskop tygodniowy
fot. Canva.com/capturenow

Gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza, warto zerknąć w niebo. Gwiazdy zawsze szykują niespodzianki dla naszych znaków zodiaku. Oto horoskop tygodniowy, który zdradzi, na co warto się przygotować w ciągu najbliższych dni.

Możliwość romantycznej znajomości, awans w pracy, a może kłopoty z samopoczuciem? Każdy z nas chciałby wiedzieć, jak potoczy się jego przyszłość. W tym celu często sięgamy po horoskopy, które opisują harmonogram gwiazd dla każdego znaku zodiaku. Co przyniosą nadchodzące dni?

Horoskop tygodniowy na dni od 7 do 13 listopada

Baran

Już w najbliższym czasie będziemy świadkami koniunkcji Księżyca z Marsem, która silnie wpłynie na ogniste znaki zodiaku. Ustawienie się w jednej linii ciał niebieskich otworzy Baranom blokady, które do tej pory uniemożliwiały im podjęcie decyzji. Nadchodzący tydzień będzie kluczowy pod względem zmian w ich życiu. Tym razem nie będą miały żadnych wątpliwości.

Byk

Jesienny klimat nie sprzyja samopoczuciu Byków. Gdy za oknem widzimy szarości, z pewnością wolelibyśmy zakopać się w zaciszu własnego domu. Obowiązki jednak nie czekają na lepsze samopoczucie. Byki muszą znaleźć siłę do powierzonych zadań. Z odczuwaną ostatnio melancholią może być to jednak trudne.

Bliźnięta

"Nie daj się, ludzie niech swoje myślą" powinno być w tym tygodniu mottem dla wszystkich Bliźniąt. W ich otoczeniu pojawiły się osoby, które zrobią wszystko, by wyprowadzić ich z równowagi oraz zachwiać poczucie własnej wartości. Pamiętaj, że to dzięki własnym umiejętnościom udało Ci się osiągnąć dotychczasowe sukcesy.

Rak

Niepozorna znajomość ma potencjał na przerodzenie się w płomienny romans. Raki mają w zwyczaju przykuwanie ogromnej uwagi do sprawowania kontroli. Jeśli spróbują oddać kontrolę komuś innemu, mogą odkryć kuszące możliwości. Dominacja nie zawsze jest jedynym rozwiązaniem.

Lew

Horoskop tygodniowy zapowiada dla tego znaku zodiaku wiele nowości w strefie zawodowej. Na horyzoncie pojawi się możliwość rozwoju, która na dłuższą metę zaowocuje poważnymi propozycjami. Zachowaj czujność, by nie przegapić szansy na poprawę komfortu życia osobistego.

Panna

W drugim tygodniu listopada Panny będą miały okazję poznać ciekawą osobę. Już po krótkiej dyskusji okaże się, że macie ze sobą wiele wspólnego. Osoba spod powietrznego znaku zodiaku z radością poznałaby Pannę bliżej. Otwórz się na spontaniczną znajomość, która może Cię wiele nauczyć.

Waga

Wagi rozpoczęły właśnie najbardziej intensywny etap w tym miesiącu. Pod koniec tygodnia dojdzie do kulminacyjnego momentu, na który poświęciły wiele uwagi. Nie czas teraz na wahania, gdy wymarzona przyszłość jest na wyciągnięcie ręki.

Skorpion

Pozwól sobie na chwilę przyjemności. Ciągła kontrola sprawi, że odczujesz ogromne zmęczenie i znużenie wykonywanymi obowiązkami. Przełam rutynę, by zupełnie nie zatracić się w jesiennym nastroju. Krótka rozmowa z przyjacielem lub rodziną okażę się świetną okazją na poprawę humoru.

Strzelec

Pewna osoba spod wodnego znaku zodiaku chce powiedzieć Ci coś ważnego. Zrób pierwszy krok i poproś o spotkanie, ponieważ w przeciwnym razie oboje zostaniecie z tymi samymi wątpliwościami. Wystarczy szczera rozmowa, by mieć pewność, o co chodzi drugiej osobie.

Koziorożec

W najbliższych dniach postaraj się unikać kłótni, które wiszą w powietrzu. Nie warto przekonywać innych do własnych racji, jeśli nie chcą posłuchać prostych argumentów. Zamiast wzmacniać w sobie negatywne emocje, odetnij się od ludzi, które je generują.

Wodnik

Drugi tydzień listopada będzie wyjątkowo trudny dla Wodników z powodu kłopotów zdrowotnych. Zbyt duży natłok obowiązków spowodował, że mogą odczuć przepracowanie i wypalenie. Dla swojego dobra znajdź chwilę na relaks. Ulubiony film czy książka pomogą Ci odpocząć przed kolejnymi wyzwaniami.

Ryby

Ryby poczują w najbliższych dniach ogromne pokłady energii. Wprowadzenie drobnych zmian do życia sprawi, że odnajdą dziecięcą radość. Bijąca od nich aura udzieli się również innym. Przygotuj się na kompletny od bliskich, którzy po prostu lubią spędzać z Tobą czas.

Zobacz zdjęcia:

Horoskop tygodniowy
fot.Canva.com/capturenow
Horoskop tygodniowy
fot.Canva.com/martin-dm z Getty Images Signature

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Przed chwilą wszystko stało się jasne, właśnie ogłoszono zwycięzcę "TTBZ". Doszło do złamania regulaminu

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].