Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Początek wiosny nie będzie łaskawy
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 27.03.2023 14:30

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Początek wiosny nie będzie łaskawy

Horoskop
fot. Jubiterimages / canva.com

Pierwsze dni wiosny za nami. Dla części znaków zodiaku nowa pora roku nie będzie łaskawa i przyniesie wiele rozczarowań. Znajdą się jednak i tacy, którzy poczują wiatr w żaglach i rozwiną skrzydła jak nigdy do tej pory. Poznaj horoskop tygodniowy na dni od 27 marca do 2 kwietnia.

Już niebawem niektórzy z was przekonają się, na kogo naprawdę mogą liczyć, a kto tylko czekał na waszą porażkę. Zbliża się prawdziwy test relacji.

Horoskop tygodniowy na dni od 27 marca do 2 kwietnia

Przełom marca i kwietnia to wyjątkowy okres dla kilku znaków zodiaku. Podczas gdy niektórzy będą musieli podejmować radykalne decyzje, dotyczące wieloletnich relacji, inni z uśmiechem na twarzy będą dumnie doglądać efektów swojej pracy. Komu poszczęści się w miłości, a kto powinien zwolnić i zadbać o siebie?

Czujesz zmęczenie i masz problemy z koncentracją? Oto sposoby, jak zwalczyć przesilenie wiosenne

Przygotuj się na zbliżające dni

Horoskop pomoże ci przygotować się na zbliżające się dni. Pamiętaj, że funkcjonujemy w świecie, w którym nie wszystko jest czarno-białe, a wokół otaczają nas ludzie, którzy tylko czekają, by wykorzystać nasze chwilowe załamanie. Szczególnie pod koniec tygodnia dojdzie do przewrotnych zwrotów akcji. Bądźcie czujni, kierujcie się intuicją i nie bagatelizujcie słów innych. 

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku

Baran

Koniec marca będzie istotnym momentem dla wszystkich Baranów. Efekty dotychczasowej pracy już niebawem przełożą się na dodatkowy zastrzyk gotówki, jednak pamiętajcie, by nie chwalić się wszystkim swoimi dokonaniami. W innym przypadku obróci się to przeciwko wam.

Byk 

Przed Bykami czas spokoju, radości i harmonii, czyli moment, na który długo czekaliście. Wykorzystajcie go mądrze, kierujcie się sercem i zróbcie coś dla siebie. Po tak intensywnym okresie zasługujecie na nagrodę, a nikt nie rozpieści was tak dobrze, jak wy sami.

Bliźnięta 

Wielkimi krokami zbliża się czas wyboru. Bliźnięta powinny ochłonąć z emocji i jeszcze raz przeanalizować minione wydarzenia. Nie obejdzie się bez rozczarowań, jednak należy pamiętać, że usunięcie od siebie toksycznych i nieszczerych ludzi to dobra decyzja.

Rak

Dla Raków czas się zatrzymał. Stabilność zagościła na stałe i to na wielu płaszczyznach - od życia zawodowego, przez towarzyskie, aż po relacje miłosne. W najbliższych dniach spokój i opanowanie uratuje was przed kłopotami.

Lew 

Osoby urodzone między 23 lipca a 22 sierpnia powinny dokładniej wsłuchiwać się w polecenia przełożonych. Kolejne spóźnienie, ostrzeżenie oraz porady nie powinny być bagatelizowane. Lwy muszą pamiętać, że ich zachowanie w pracy jest bardzo dokładnie obserwowane.

Panna

Z kolei Panny wreszcie wyjdą na prostą, a rozpoczęcie wiosny to idealny moment, aby zadbać o siebie i ponieść się upragnionej rozrywce. Nie zwlekajcie z zaproszeniem znajomych na domówkę czy wyjściem do kina.

Waga

Wagi z niecierpliwością wyczekiwały wiosny i z radością powitały jej pierwsze dni. Radość będzie towarzyszyła im aż do początku kwietnia. To również dobry moment, aby postawić na samorozwój. 

Strzelec

Strzelcom już niebawem rozwiążą się wszystkie problemy finansowe. Pamiętacie jednak, by zaoszczędzoną gotówkę wydawać racjonalnie. Warto przemyśleć, czy kolejna para butów na wiosnę rzeczywiście jest niezbędna.

Skorpion

Skorpiony, mające problemy zdrowotne powinny zadbać o siebie. Zmiana pogody negatywnie odbije się na już osłabionych organizmach. Warto w tym tygodniu zrezygnować z zaplanowanych wyjść i skupić się na powrocie do zdrowia.

Koziorożec

Los uśmiechnie się do Koziorożców, którym uda się naprawić nadszarpnięte zaufanie u najbliższych. Z powodzeniem uda się również doprowadzić do końca projekty zlecone przez przełożonych. 

Wodnik

Koniec marca będzie wyjątkowo wyczerpujący dla już zmęczonych Wodników. Najbliższe dni powinny być odpowiednio zorganizowane, aby możliwie nie tracić czasu. Z kolei wolny czas warto spożytkować na błogi relaks i sen. 

Ryby 

Przed Rybami czas idealny na wprowadzenie zmian w swoim życiu. Nie zastanawiajcie się dłużej nad nową dietą czy też zmianą fryzury. Koniec marca to idealny moment, by ziścić swoje pragnienia. 

Zobacz zdjęcia:

Horoskop (3).png
fot. Brainsil / canva.com
Horoskop (2).png
fot. Goodshoot / canva.com
Tagi: Styl życia