Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy od 3 do 9 października. Co czeka dwanaście znaków zodiaku?
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 02.10.2022 13:13

Horoskop tygodniowy od 3 do 9 października. Co czeka dwanaście znaków zodiaku?

Horoskop tygodniowy
fot. Stock Snap / Pixabay

Nadchodzące dni będą łaskawe jedynie dla wybrańców, innym początek października może bowiem zgotować istne utrapienie. Cztery znaki zodiaku będą musiały trzymać się za kieszeń, jeśli nie chcą stracić prawdziwej fortuny. Sprawdź, co przewiduje dla ciebie horoskop tygodniowy.

W zbliżających się dniach słońce będzie wzmagać swoją magnetyczną siłę i nawet jeśli skryje się za chmurami, wiele znaków zodiaku odczuje jego wpływ na swoją codzienność. Rewolucyjny Uran powoli zagości w gwiazdozbiorze Barana, a i inne planety będą miały wpływ na horoskop tygodniowy. Co szykuje dla nas początek października?

Horoskop tygodniowy. Pierwsze dni października będą próbą dla czterech znaków zodiaku

Baran

Choć zwiastujący wielkie zmiany Uran będzie doskonałym przewodnikiem w życiowych zmianach i odważnych decyzjach, należy uważać. Nieplanowane wydatki i nawał obowiązków sprawią, że coraz trudniej będzie zapanować nad domowym budżetem. Hojny Baran powinien wiedzieć, że spontaniczne prezenty dla przyjaciół i kosztowne, jesienne dekoracje także nie są teraz dobrym pomysłem.

Byk

Skupienie się na pracy będzie dobrym pomysłem, zwłaszcza że w nadchodzących dniach zodiakalne Byki mogą spodziewać się niespodzianek i zaskoczeń. Nie daj wytrącić się z równowagi i jak ognia unikaj nieporozumień. Na szczęście koniec tygodnia przyniesie rozluźnienie. Zaplanuj więc najbliższą sobotę, skupiając się na własnych potrzebach. Może wypad do kina z przyjaciółmi lub wieczór z dobrym filmem/książką?

Bliźnięta

Dualna natura Bliźniąt coraz mocniej będzie dawać się we znaki. Jesienna aura nie sprzyja tym wyczulonym na aurę osobom, dlatego początek października to czas, który warto poświęcić na odrobinę odmiany. Jeśli do tej pory dochodziła do głosu twoja wycofana połowa – spędź czas z przyjaciółmi lub podejmij wyzwanie. Jeśli ekstrawertyczna – dobrym pomysłem będzie medytacja lub joga.

Rak

Zapominalstwo rozmarzonego Raka może mu przynieść nie lada kłopot. Na pewno nie masz nadchodzącej rocznicy lub rodzinnej imprezy? Choć jesienna aura sprzyja melancholii i rozmyślaniom, pora poważnie przyjrzeć się swojej codzienności. Twój partner może odczuć wkradającą się rutynę. Samotne raki powinny także w spokoju przejrzeć swoje saldo wydatków. Inaczej mogą pojawić się problemy.

Lew

Nadchodzący weekend będzie dla Lwa okazją, żeby zrobić to, w czym czuje się najlepiej – zalśnić w towarzystwie. Gwiazdy twierdzą, że w tłumie zachwyconych twoją błyskotliwością znajdzie się pewien specjalny obserwator. Pamiętaj jednak, że teraz najważniejsze jest zdrowie – żadnego przewiewania głowy, czy zbyt cienkich ubrań!

Panna

Panna nareszcie odpocznie. W tym czasie powinna docenić zarówno deszczową aurę, jak i dni pełne słońca, ponieważ nareszcie będzie moment na to, by poświęcić czas sobie i swoim bliskim, odbudować kontakty, odnowić dawne znajomości. Co więcej, samotne osoby mogą spodziewać się nieoczekiwanego przełomu. Może warto zrezygnować z nieufności i rozjaśnić szarugę płomiennym romansem?

Waga

Podjęte we wrześniu wyzwania zaczną przynosić zaskakujące owoce. Odkryjesz, że mają wpływ nie tylko na twoje ciało, ale i samopoczucie. Endorfiny będą szaleć, nowe pomysły będą brzmiały jak przełom, i dlatego uważaj – czeka cię wyzwanie. Pilnuj swoich wydatków i finansowych postanowień. Końcówka tygodnia może przynieść nagłe wydatki, a budżetu z pewnością nie podreperuje wtedy zapraszanie gości i spotkania na mieście.

Skorpion

Horoskop tygodniowy wskazuje jednoznacznie – u Skorpiona trafi kosa na kamień. Narzucanie swoich postanowień i zdecydowane parcie naprzód bez względu na wszystko sprawi, że możesz dostać pstryczka w nos. Na szczęście w twoim otoczeniu jest osoba, której możesz zaufać, a która jest w ciebie zapatrzona jak w obrazek. Może pora na szczerą rozmowę?

Strzelec

W nadchodzących dniach skup się na wykonywaniu zaległych zadań – czy chodzi o pracę, czy też zapomniany telefon do bliskiej osoby. Los postawi też przed tobą szansę na naprawę zburzonego mostu. Osoba, z którą Strzelec dawno stracił kontakt często o nim myśli. Być może warto odbudować dawną przyjaźń.

Koziorożec

Powstrzymaj się od planowania. Początek października nie będzie dobrym momentem na zmiany, zwłaszcza że zasoby portfela mogą się gwałtownie skurczyć. Zamiast tego skup się na rodzinie i relacji z bliską osobą. Mogą pojawić się liczne prośby o pomoc lub przysługę, jednak rozsądny Koziorożec będzie wiedział, kto naprawdę potrzebuje wsparcia. Zaufaj sobie.

Wodnik

Po wielkich emocjach z ostatniego weekendu nadchodzący nareszcie przyniesie odrobinę spokoju. Do tego czasu pozamykaj wszystkie projekty – teraz, zanim rozwleką się na cały miesiąc. Zajęte Wodniki mają na głowie wiele spraw, podobnie jak ich drugie połowy – może nadchodzący weekend to okazja, żeby pobyć ze sobą, ugotować wspólną kolację, obejrzeć film, porozmawiać.

Ryby

Wierne sobie ryby przekonają się, że czasem w życiu trzeba po prostu odpuścić. Wtedy zauważą, że nadchodzące dni niosą ze sobą same pozytywy. To dobry moment, żeby ostatecznie odrzucić od siebie wszystkie złe myśli i skupić na tym, co tu i teraz. Zauważyć, że druga połówka pragnie bliskości i docenia cię, jak nikt inny.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Anna Lewandowska na Paris Fashion Week. Trenerka pojawiła się w płaszczu od Magdy Butrym

  2. Spełniło się marzenie Kasi Cichopek i jej dzieci. Wszystko stało się tuż przed jej "czterdziestką"

  3. Jolanta Kwaśniewska skomentowała mądrości Grażyny Kulczyk o nadgodzinach. Pokazała klasę?

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.