Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Robert Lewandowski za białe skarpety płaci pół tysiąca złotych. Z czego są zrobione?
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 05.06.2024 11:23

Robert Lewandowski za białe skarpety płaci pół tysiąca złotych. Z czego są zrobione?

Robert Lewandowski skarpetki cena
fot. Instagram

Nie tylko luksusowe samochody i zegarki. Lewy nawet za białe skarpety płaci setki złotych. Lepiej usiądźcie, bo cena powala. Wiemy skąd pochodzą skarpety znanego piłkarza i z czego są wykonane. 

Ile osób obserwuje Roberta Lewandowskiego na Instagramie?

Nikomu chyba nie musimy przedstawiać najbardziej znanego polskiego piłkarza. Roberta Lewandowskiego na Instagramie obserwuje aż 35,5 miliona ludzi. Na swoim profilu głównie dzieli się zdjęciami z kariery piłkarskiej, ale czasem też pokazuje rodzinę i życie prywatne. 

Żona piłkarza Anna Lewandowska dużo częściej chwali się swoim prywatnym życiem i rodziną na Instagramie. To właśnie u Ani na relacji dostrzegliśmy, jak drogie skarpety ma na sobie jej mąż. 

Anna Lewandowska wydała kilka tysięcy na klapki. Identyczne kupisz za 79,99 zł Nowa fryzura Anny Lewandowskiej. Na lato zaszalała z kolorem

Jakie marki odzieżowe nosi Robert Lewandowskiego?

Styl Lewandowskiego jest mocno klasyczny i casualowy, bez modowych szaleństw. W stylizacjach Roberta dominują spokojne stonowane kolory takie jak biele, czernie, granaty, brązy czy beże. Do swoich ulubionych marek sportowiec zalicza Off-White, Louis Vuitton, Pradę i Balenciagę.

Na wielkie gale stylizacje dla Roberta przygotowują najwięksi projektanci. Od kilku lat Polak jest ambasadorem domu mody Dolce&Gabbanna.

Ile Robert Lewandowski wydał na białe skarpetki?

Robert Lewandowski może pozwolić sobie na znacznie większe zakupowe szaleństwo niż przeciętny Polak. W kolekcji ma luksusowe auta, zegarki, a nawet… skarpetki.

Ostatnio piłkarz pokazał się w białych skarpetkach, za które zapłacił co najmniej 423 zł. Produkt pochodzi z kolekcji Balenciaga, co oczywiście ma wpływ na cenę. Skład nie wyróżnia się niczym szczególnym względem podobnych produktów oferowanych przez tańsze firmy. 

Skarpetki Lewandowskiego wykonane są w 80% z bawełny, 18% z poliamidu i 2% ze spandexu/elastanu. 

Robert postawił na drogie luksusowe skarpety, zaś jego żona Ania Lewandowska wybrała drogie klapki – model Chypre Hermès, które kosztują aż prawie 4 tysiące. Podobne oferuje CCC za 79,99 zł.

vvv.png
Robert Lewandowski w białych skarpetkach
Robert Lewandowski w białych skarpetkach
Robert Lewandowski w białych skarpetkach

Skarpety Balenciaga 423 zł:

ssskk.png
Białe skarpety Balenciaga
sakarp.png
Białe skarpety Balenciaga