Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Ona ma 62 lata, on 25. Zakochani mają tylko jedno wspólne marzenie. Nie do wiary, że poprosili o to córki!
Małgorzata Beszczyńska
Małgorzata Beszczyńska 13.09.2023 10:24

Ona ma 62 lata, on 25. Zakochani mają tylko jedno wspólne marzenie. Nie do wiary, że poprosili o to córki!

Dzieli ich 37 lat/ @kingqurannewpage
@kingqurannewpage/TikTok

Różnice wieku w związkach coraz mniej szokują opinię publiczną. Chociażby w naszym rodzimym show-biznesie istnieją pary, które dzieli nawet 30 lat różnicy. Są jednak takie związki, które nadal wywołują kontrowersje i to na całym świecie. Tym razem mowa o związku 25 latka z 62 latką. Zakochani pokazują swoją miłość na TikToku. Jakiś czas temu wyznali, że marzą o dziecku. Internauci są w szoku, zważając na to, że kobieta jest już matką i babcią.

Dzieli ich 37 lat różnicy. Swoje szczęście dzielą z internautami na TikToku

Cheryl McGregor i Quran McCan są w sobie bardzo zakochani. Jakiś czas temu wzięli ślub, a o swoim szczęściu regularnie przypominają ludziom w social-mediach. Prowadzą bowiem kanał na TikToku, który bije rekordy popularności. Para umieszcza tam zabawne filmiki, ale i wzruszające momenty ze swojego życia. Niestety, ich treści często uchodzą za kontrowersyjne, bowiem dzieli ich aż 37 lat różnicy.

Niebezpieczne zjawisko w randkowaniu. Na czym polega ghostlighting i jak się przed tym chronić?

Ona ma 62 lata, on 25. Udowadniają, że miłość nie zna granic

Para poznała się zaledwie kilka lat temu, jednak od razu zapałali do siebie ogromnym uczuciem. 62 latka, jak twierdzi, zapragnęła ponownej młodzieńczej miłości. Odchowała aż siedmioro dzieci, a obecnie jest też babcią aż siedemnaściorga wnucząt! Ponieważ mimo wszystko ma dużo wolnego czasu, korzysta z życia i nie traci energii. Jej wnuki i dzieci również pojawiają się w filmikach na kanale @kingqurannewpage.

62 latka marzy o kolejnym dziecku z młodszym wybrankiem. "Będzie wspaniałym ojcem"

Pomimo późnego wieku, 62 latka pragnie założyć rodzinę również z 37 letnim wybrankiem. Para planowała na początku zapłodnienie naturalnym sposobem, ale niestety, nie jest to już możliwe. Kolejnym pomysłem było wynajęcie surogatki, a brzucha miała “użyczyć” jedna z córek Cheryl. Obie kobiety są jednak po operacji macicy, która uniemożliwia ciążę. Na ten moment zakochani rozważają metodę in-vitro, lub adopcję.

Internauci są zaniepokojeni. Pomimo tego, że kobieta tryska energią, nieuniknione, że może odejść z tego świata szybciej niż jej wybranek. Na pytanie, co stanie się wówczas z dziećmi, kobieta w komentarzu odpowiedziała:

Jestem przekonana, że Quran będzie dobrym ojcem

Tagi: ciąża