Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Joanna Kryńska po rozwodzie związała się ze znanym sportowcem. Para zdążyła się już zaręczyć
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 04.06.2023 14:38

Joanna Kryńska po rozwodzie związała się ze znanym sportowcem. Para zdążyła się już zaręczyć

Joanna Kryńska
KAPiF

Życie Joanny Kryńskiej do niedawna było raczej owiane tajemnicą. Dziennikarka TVN24 sporadycznie pokazywała się publicznie. Wówczas miała jeszcze męża i dzieci. Teraz świętuje nowy związek z bardzo przystojnym i rozpoznawalnym mężczyzną. Kto skradł serce atrakcyjnej blondynce?

Czasem prawdziwa miłość przychodzi do nas późno. Trzeba trochę przeżyć i sporo się nauczyć, żeby docenić drugą osobę. Tak było w przypadku Joanny Kryńskiej. Wygląda na zakochaną?

Joanna Kryńska z nowym narzeczonym

Joanna Kryńska to znana twarz, szczególnie dla widzów TVN24. Dziennikarka nie raz przekazywała im najświeższe informacje dotyczące świata, polityki czy gospodarki. Kojarzą ją również zapewne fani “Dzień Dobry TVN”, gdzie dzieliła się najnowszymi newsami. 

Jeszcze do niedawna uważano, że ma ona idealną rodzinę. Mąż i dzieci pojawiali się z nią nawet na większych wydarzeniach. Okazuje się jednak, że relacja ta nie przetrwała próby czasu i małżonkowie postanowili się rozwieźć. Dosyć szybko los się do niej jednak uśmiechnął i już pod koniec lipca 2022 roku świętowała zaręczyny.

Małgorzata Kożuchowska w kolorowych włosach. Aktorka postawiła na jaskrawy róż

Kto towarzyszył dziennikarce na balu?

Dziennikarka związała się z Grzegorzem Jędrzejewskim, który znany jest widzom Canal+, gdzie w programie “TurboKozak” stoi na bramce. Do tego można go kojarzyć z gry dla Reprezentacji Artystów Polskich i Reprezentacji Dziennikarzy. Spełnia się zatem zawodowo i doskonale rozumie pracę w telewizji.

Para nie kryje się ze swoim uczuciem, a mężczyzna już towarzyszy ukochanej podczas publicznych wystąpień. Wczoraj pojawiali się na gali Top Charity, gdzie chętnie pozwoli do zdjęć.

Joanna Kryńska rozpoczęła nowy etap

Na Instagramowym profilu Joanny Kryńskiej można zobaczyć masę zdjęć z Grzegorzem. Nie brakuje także uroczych obrazków, na których wraz z synami dziennikarki beztrosko spędzają czas. Jej życie znowu wróciło na właściwe tory, a trzej najważniejsi w życiu mężczyźni wspaniale się ze sobą dogadują. 

Taka relacja to marzenie, ale trzeba na nią ciężko pracować. Do tego Joanna bardzo pilnuje swojej prywatności. Nawet informację o zaręczynach przekazała długo po fakcie.

Zobacz zdjęcia:

Tagi: Samo życie