Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Małgorzata Rozenek paraduje w butach za bezcen! Wydała 27 zł i zachwyca
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 25.05.2024 05:50

Małgorzata Rozenek paraduje w butach za bezcen! Wydała 27 zł i zachwyca

Małgorzata Rozenek w butach za 27 złotych
fot. Instagram

Małgorzata Rozenek została sfotografowana w butach za 27 złotych. Wiemy, gdzie je kupiła. Okazuje się, że i ona stawia na łatwo dostępne marki.

Styl Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek słynie z wyrazistego stylu, który ewoluował na przestrzeni lat. Jak sama mówi – nie lubi przepychu i ekstrawagancji. Wybiera standardowe fasony, dzięki którym doskonale podkreśla walory swojej sylwetki. Na szczyptę awangardy pozwala sobie od czasu do czasu, ale stara się unikać w tej kwestii przesady. Nie boi się krótkich spódniczek i niebotycznie wysokich obcasów, ale zawsze stara się wyglądać z klasą. 

Rozenek na wytworne przyjęcia wybiera najczęściej proste sukienki w greckim stylu. Kocha delikatne ozdoby, ale nie wyobraża sobie masywnych, wręcz ordynarnych aplikacji i dodatków. Jej najlepszą towarzyszką jest prosta, mała kopertówka, która znakomicie dopełnia kreację i jest cichym sprzymierzeńcem wytworności. Bardzo ceni sobie najwyższej jakości tkaniny, które same w sobie są synonimem szyku i wydobywają ukryte piękno fasonu każdej sukienki.

Prezenterka chętnie wspiera polską modę. Do jej ulubionych projektantów zaliczają się Łukasz Jemioł, Bizuu i Eva Minge.

Te ubrania Doda kupiła za mniej niż 50 zł. Ulubiony sklep gwiazdy otwiera się w Polsce Milionerka przyłapana z podróbką torby Birkin Hermès. Tak rujnuje swoją legendę

Najlepsze stylizacje Małgorzaty Rozenek

Małgorzata ma słabość do markowych i drogich szpilek oraz jeszcze droższych torebek. Paparazzi wielokrotnie fotografowali ją z modelami z najwyższych półek. Rozenek w swojej kolekcji ma projekty Louis Vuitton, Prady, Moschino czy Hermes. 

Stylizacje Rozenek możemy podglądać na jej profilu na Instagramie, który jest kopalnią modowych inspiracji. Oto nasze ulubione wcielenia gwiazdy TVN-u:

 

Małgorzata Rozenek ma espadryle za 27 złotych

Okazuje się, że nawet tak wielka fanka kolekcji topowych projektantów jaką jest Małgorzata, nie stroni od bardziej przystępnych cenowo marek. W jednej ze swoich ostatnich stylizacji mogliśmy zobaczyć gwiazdę w espadrylach za jedyne 27 złotych. 

Małgorzata nieraz podkreślała, że mimo dużych zarobków stara się nie szastać pieniędzmi na prawo i lewo, dlatego robi bardzo przemyślane zakupy. Prowadząca “Projekt Lady”, tym samym udowodniła, że aby wyglądać ładnie i modnie nie trzeba wydawać fortuny.

Dla kontrastu je mąż Radosław Majdan widziany był ostatnio w sneakersach Louis Vuitton za 7300 zł. Rozbieżność cen butów żony i męża jest ogromna. 

Espadryle, które miała na sobie Małgorzata Rozenek-Majdan są z DeeZee za 26,99 zł. Zdjęcia, na których gwiazda ma je na sobie, znajdziecie na łamach “Faktu”.

esp.jpg
DeeZee 26,99 zł
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek, fot. KAPIF