Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Modne, ciepłe i wygodne stylizacje na narty! Te kombinezony znajdziesz w sieciówkach
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 19.12.2023 14:03

Modne, ciepłe i wygodne stylizacje na narty! Te kombinezony znajdziesz w sieciówkach

Victoria Strelka_ph/Pexels, Kombinezony na narty
Fot. Victoria Strelka_ph/Pexels, Kombinezony na narty

W tym sezonie typowy strój narciarski lepiej odwiesić do szafy. Szerokie spodnie i oversizowa długa kurtka odchodzą do lamusa, a ich miejsce dumnie zajmują jednoczęściowe, podkreślające sylwetkę stroje, które nawiązują do gwiazd i influencerek spędzających wolne chwile w Aspen. Wiemy, gdzie dostaniecie narciarskie outfity, które sprawią, że będzie wam ciepło, a wasza stylówka zachwyci wszystkich na stoku.

Dlaczego kombinezony są już passe?

Do niedawna na polskich stokach królowały kurtki i szerokie spodnie na charakterystycznych szelkach. Taki strój zapewniał najlepszą ochronę przed chłodem, a także amortyzację podczas upadków. Nie był jednak zbyt twarzowy. Można spokojnie powiedzieć, że znacząco zwiększał obwód bioder, nóg i ramion, czyli partii, które tak ciężko wyćwiczyć.

Co zatem zrobić, aby podczas śnieżnego szaleństwo prezentować się modnie, ale również podkreślić walory naszej sylwetki? Z pomocą przychodzą kombinezony, które wylansowały bogaczki z Aspen. Można je już znaleźć w polskich sieciówkach.

Zmiana koloru włosów domowymi sposobami? To możliwe. Zobacz, jak to zrobić

Stylizacje rodem z Aspen

Ubrania, które przeznaczone są na narty czy jazdę na snowboardzie powinny być wykonane ze specjalnego materiału, który chroni przed chłodem, a także jest wodoodporny. Dzięki temu można bez problemu szusować po stokach przez wiele godzin, a także wypoczywać w restauracjach.

Bez względu na sytuację w takim stroju będziemy wyglądać naprawdę dobrze. Jego zaletą jest przede wszystkim fakt, że nie ogranicza ruchów, a przy tym zapewnia właściwą cyrkulację powietrza. Do tego świetnie prezentuje się z ciężkimi butami, a góra z kolei jest zabudowana, nierzadko uzupełniona futerkiem. Co ważne, taki komplet sprawdzi się także podczas zimy spędzanej w mieście.

Zalando.pl, kombinezon na narty
Fot. Zalando.pl, kombinezon na narty

W których sieciówkach szukać modnych kombinezonów na narty?

Przejrzeliśmy propozycje kombinezonów damskich, które dostępne są w różnych sieciówkach. Wśród tych, które najbardziej zwróciły naszą uwagę, znajdują się rozwiązania z Zary, które praktycznie nie odbiegają od tych dostępnych u światowych projektantów. 

Na szczególne miejsce zasługują także wersje z Zalando. Są nieco droższe, ale przy okazji bardzo wygodne i ponadczasowe.

A ty, który model wybierzesz dla siebie?

Zara.pl, kombinezon na narty
Fot. Zara.pl, kombinezon na narty
Zara.pl, kombinezon na narty
Fot. Zara.pl, kombinezon na narty