Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Polska influencerka dostała udaru podczas relacji na żywo. Kasix ma dopiero 25 lat, wylądowała w szpitalu
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 31.05.2023 19:26

Polska influencerka dostała udaru podczas relacji na żywo. Kasix ma dopiero 25 lat, wylądowała w szpitalu

Kasix / udar
Fot. instagram.com/kasix909

Polska branża influencerska drży o zdrowie jednej z najgłośniejszych gwiazd. Streamerka o pseudonimie Kasix, która niedawno obchodziła 25. urodziny, przeszła udar w czasie prowadzenia relacji na żywo. Na szczęście trafiła do szpitala, wiadomo już, jak się czuje.

Influencerka 30 marca z radością ogłaszała, że świętuje 25. urodziny. Otrzymała wtedy wiele życzeń i gratulacji. Teraz fani niepokoją się zdrowiem internetowej gwiazdy. W sieci pojawiła się obszerna relacja z jej pobytu w szpitalu.

Kasix przeszła udar. 25-latka trafiła do szpitala

Katarzyna Paciorek, bo tak naprawdę nazywa się influencerka, zdobyła popularność w serwisie Twitch. To tam prowadzi streamy, czyli relacje na żywo i jest jedną z najchętniej oglądanych Polek.

Teraz wszyscy mówią o ostatnim nagraniu streamerki, podczas którego zaczęła się bardzo źle czuć. Mówiła, że jest senna i że drętwieje jej ręka. Fani jeszcze w trakcie komentowali, że powinna ogłosić na żywo ostatnią wolę, co szybko okazało się bardzo kiepskimi żartami. Na szczęście jej partner nie zlekceważył objawów i szybko wezwał karetkę.

Gwiazda kabaretów wzięła rozwód! Podczas występów w telewizji dostała wiadomość od byłego

Jak czuje się Kasix? Influencerka po udarze zamieściła oświadczenie

Uwaga, moi drodzy: trochę mnie nie będzie. Po streamie Remo (chłopak Kasi – przyp. red.) zadzwonił po karetkę, bo zdrętwiała mi lewa ręka i noga. W szpitalu po badaniu okazało się, że miałam w nocy udar. Tak, udar, w wieku 25 lat – napisała w oświadczeniu influencerka.

„Podano mi leki i odzyskałam sprawność w ręce i nodze. Już jest ze mną dobrze i leżę sobie na oddziale. Trochę zaniżam średnią wieku. Jutro ma być więcej badań i zobaczymy, ile będę musiała tu zostać. Przewidywania są od 7 do 10 dni” dodała Paciorek.

Katarzyna „Kasix” Paciorek zamieściła relację ze szpitala

Influencerka obiecała fanom, że będzie z nimi w stałym kontakcie. Spełniła obietnicę: na jej Instagramie pojawiły się już zdjęcia ze szpitala, z wizyty jej partnera oraz fotografie dokumentujące szpitalne posiłki.

Tymczasem w sieci zamieszczono nagranie, na którym widać moment, w którym Kasia zaczęła się źle czuć. „Już po mowie i ręce widać, że udar”, „Po głosie słychać spowolnienie”, „Było mnóstwo osób, które na czacie pisało, że może mieć udar” komentują internauci.

Zobacz fragment streama i zdjęcia:

Kasix / udar
Fot. instagram.com/kasix909
Kasix / udar
Fot. instagram.com/kasix909
Kasix / udar
Fot. instagram.com/kasix909
Kasix / udar
Fot. instagram.com/kasix909
Kasix / udar
Fot. instagram.com/kasix909