Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Sarah Snook przekazała radosne wieści, po raz pierwszy została mamą. Pokazała zdjęcie z niemowlakiem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 30.05.2023 22:11

Sarah Snook przekazała radosne wieści, po raz pierwszy została mamą. Pokazała zdjęcie z niemowlakiem

Sarah Snook
fot. FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

Gwiazda popularnego serialu HBO Max, Sarah Snook, powiadomiła fanów o narodzinach pierwszego dziecka w uroczy sposób. Zarówno dla niej jak i dla widzów produkcji zaczął się właśnie nowy etap.

"Sukcesja" zadebiutowała na platformie w 2018 roku i od początku cieszyła się sporą popularnością. Szczególnie głośno było o czwartym sezonie, który okazał się ostatnim. Jedna z głównych bohaterek o narodzinach dziecka postanowiła powiedzieć w symboliczny sposób.

Sarah Snook po raz pierwszy została mamą

Australijska aktorka przygodę z show-biznesem rozpoczęła w 2009 roku, jednak dopiero współpraca z serialem HBO Max przyniosła jej międzynarodową popularność. W "Sukcesji" wciela się w Shiv Roy, jednej z potencjalnych dziedziczek fotelu prezesa korporacji mediowej.

Prywatnie Sarah Snook od 2021 roku jest żoną aktora i komika, Dave'a Lawsona. Niedawno gwiazda powiadomiła o narodzinach pierwszego dziecka.

Ewa Kasprzyk zabrała córkę do kliniki medycyny estetycznej. Tak dziś wygląda Małgorzata Bernatowicz

Macierzyństwo jest nowym etapem w życiu aktorki

Finał popularnego serialu był długo wyczekiwanym momentem. Sarah Snook w mediach społecznościowych pokazała, że również z ekscytacją zabrała się za ostatni odcinek. Nie była jednak sama. W ramionach trzymała niemowlę.

Trudno wyrazić, ile ten serial dla mnie znaczył. […] To za ludźmi będę tęskniła najbardziej. Właśnie obejrzałam ostatni odcinek ostatniego sezonu czegoś, co zmieniło moje życie. A teraz moje życie znów się zmieniło. Dziękuję za waszą miłość i wsparcie — napisała. 

Fani rozczuleni takim przekazaniem radosnych informacji

Wiadomości wywołały euforię wśród internautów, którzy od razu pogratulowali świeżo upieczonej mamie. Dla nich serial również był sporą częścią życia i mocno zżyli się z jego obsadą. Teraz wyczekują kolejnych projektów z udziałem aktorki.

Byłaś zniewalająca. Gratulacje zostania mamą. Czas na nową przygodę!

— Gratulacje! W obu dziedzinach zwyciężyłaś.

— Niedziele już nie będą takie same. Gratulacje! — komentowano.

Zobacz zdjęcia:

Sukcesja.png
Kadr z serialu "Sukcesja", prod. HBO Max
Sukcesja EA.jpg
fot. FREDERIC J. BROWN/AFP/East News