Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Doda olśniła w Sopocie w ubraniach z Zary. Kreacja 3D wygląda jak za grube pieniądze
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 27.05.2024 12:14

Doda olśniła w Sopocie w ubraniach z Zary. Kreacja 3D wygląda jak za grube pieniądze

Doda Sopot Hit Festiwal
fot. KAPIF

Podczas Sopot Hit Festiwalu Doda postawiła na dwa błękitne total looki. Jedna ze stylizacji pochodzi z sieciówki. 

Doda i Smolasty na festiwalu Polsatu w Sopocie

Doda w ducie ze Smolastym otworzyli drugą część sopockiego festiwalu. Swoim hitowym przebojem “Nim zajdzie słońce” rozgrzali publiczność Opery Leśnej. Pomimo tanecznej wpadki i tak gwiazdy otrzymały owacje na stojąco. 

Przebój duetu jest nadal na topie. Niedawno doczekał się kontynuacji pt. “Nie żałuję”. Piosenka pochodzi z reedycji płyty Dody “Aquaria”, która ukazała się w październiku.

Tak Doda i Smolasty wystąpili w Sopocie:

Caroline Derpienski skopiowała ikoniczną stylizację Dody. Wyglądają jak bliźniaczki Te ubrania Doda kupiła za mniej niż 50 zł. Ulubiony sklep gwiazdy otwiera się w Polsce

Doda kupuje ubrania w sieciówkach

Nie od dziś wiadomo, że Doda lubi się z sieciówkami. Gwiazda często w swoich stylizacjach stawia na ubrania z nieco niższej półki cenowej. Na wakacjach lubi paradować i pozować w strojach kąpielowych z taniego odzieżowego giganta SHEIN, a na większe medialne wyjścia lubi postawić na ubrania z Zary. Niedawno kupiła tam różową mini za 69 złotych.

Sprawdzamy, co tym razem miała na sobie piosenkarka na tegorocznym festiwalu Polsatu w Sopocie.

Sopot 2024. Doda w ubraniach z Zary

Doda na tegorocznym festiwalu Sopot Hit Festiwalu postawiła na dwie błękitne stylizacje. 

Pierwsza, w której wystąpiła piosenkarka, jest w klimatach country. Widać tu inspirację modnym trendem dzikiego zachodu. Sukienka pięknie podkreśla talię, a wiemy, że tego sezonu rządzi zoom na tę część ciała. Kreacja została zaprojektowana specjalnie dla Dody przez projektantkę Joannę Gibzińską, działającą pod artystycznym pseudonimem Giba. 

KAPIF_1000pix_K1209305F.jpg
Doda Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1209308F.jpg
Doda Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF

W drugiej stylizacji Doda wyglądała bardzo elegancko za sprawą kołnierzyka i krawata, ale nie zabrakło sexy elementu w postaci wyeksponowanych, pięknych nóg gwiazdy. Co ciekawe, ubrania z tego kompletu znajdziemy w Zarze. 

Marynarka pochodzi z nowej kolekcji i kupimy ją za 349 złotych. Spódnica wyszywana różami to koszt 199 złotych. Obecnie w asortymencie marki dostępny jest jedynie model w kolorze białym. 

Doda kolejny raz udowodniła, że aby być modnym i stylowym nie trzeba wydawać kroci. Można wyglądać jak milion dolarów, ubierając się za niewielkie pieniądze.

KAPIF_1000pix_K1209051F (1).jpg
Doda Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1209052F.jpg
Doda Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF
3.png
Marynarka błękitna ZARA 349,00 zł
2.png
Mini spódnica z tiulu z kwiatami 3D Zara 199,00 zł