Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Caroline Derpienski skopiowała ikoniczną stylizację Dody. Wyglądają jak bliźniaczki
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 24.05.2024 16:06

Caroline Derpienski skopiowała ikoniczną stylizację Dody. Wyglądają jak bliźniaczki

Caroline Derpienski i Doda w identycznych stylizacjach
fot. Instagram/KAPIF

Caroline Derpienski w Cannes w identycznej kreacji co Doda na TeleKamerach. Tak tłumaczy swoją decyzję. Czy inspirowała się piosenkarką?

Kim jest Caroline Derpienski?

Caroline Derpienski, a właściwie Karolina Maria Derpieńska, pojawiła się w show-biznesie nagle, wzbudzając kontrowersje swoimi skandalicznymi wypowiedziami. Nieustannie utrzymuje się w świecie mediów, uwielbiając pozować na czerwonych dywanach w luksusowych kreacjach i udzielać kontrowersyjnych wywiadów, w których nie stroniła od tematów, takich jak nietypowe operacje plastyczne. 

Określa siebie jako polską modelkę zamieszkującą Stany Zjednoczone, gdzie od osiemnastego roku życia odniosła spektakularny sukces zawodowy. Choć istnieje niewiele dowodów na poparcie tego twierdzenia, media ochrzciły ją "najpopularniejszą Polką w Miami". W rzeczywistości pochodzi z Białegostoku, jej matka jest Polką, a ojciec Amerykaninem.

Caroline lubi obracać się w luksusowych miejscach. Jakiś czas temu pojawiła się w posiadłości Donalda Trumpa. Obecnie celebrytka przebywa w Cannes.

Te ubrania Doda kupiła za mniej niż 50 zł. Ulubiony sklep gwiazdy otwiera się w Polsce Milionerka przyłapana z podróbką torby Birkin Hermès. Tak rujnuje swoją legendę

Caroline Derpienski w Cannes

Od 17 maja na Lazurowym Wybrzeżu trwa festiwal filmowy, podczas którego prezentowane są przedpremierowo filmy walczące o Złotą Palmę. Polacy dotychczas trzykrotnie dostawali tę prestiżową statuetkę – ostatnio za “Zimną wojnę” w 2018 roku.

Zaproszenia na projekcje otrzymała Caroline Derpienski, która wykorzystała okazje do zaprezentowania swoich nowych stylizacji. Oczywiście każda z nich ocieka luksusem. Dotychczas Derpienski na canneńskim czerwonym dywanie pojawiała się trzykrotnie. 

W trakcie przerw pomiędzy kolejnymi premierami modelka bierze udział w imprezach okolicznościowych. Jedną z największych jest ta organizowana przez fundację amfAR, działającej na rzecz badań AIDS.

Spersonalizowanym zaproszeniem Caroline pochwaliła się na Instagramie.

Caroline Derpienski i Doda w podobnej kreacji

Po wielkim wyjściu Derpienski pokazała zdęcie z czerwonego dywanu. Modelka wybrała elegancką suknię – z czarnym dołem i pięknie zdobioną górą. Co ciekawe jej kreacja przypomina do złudzenia jedną z najbardziej ikonicznych Dody – tę, w której piosenkarka pokazała się podczas wręczenia TeleKamer w 2020 roku.

Co różni obie suknie? Doda w swojej kreacji miała odważne rozcięcie aż do talii. Caroline nie zdecydowała się na tak odważny krój. Dół jej sukni był zabudowany. Doda zamiast biżuterii wybrała ozdobne przezroczyste rękawiczki, pasujące do góry sukienki, zaś Caroline postawiła na piękny naszyjnik i dużo biżuterii od zagranicznego projektanta Gil Neuhausa. 

Carolina do podobieństwa kreacji odniosła się specjalnie dla Świata Gwiazd. Wyznała nam, że:

Doda mi się bardziej podoba, sukienkę dostałam od mojego pr managerki i totalnie nie miałam pojęcia ze podobne były wcześniej wyprodukowane, ale nie ma to znaczenia, miałam dobry czas na evencie, czułam się dobrze i to się liczy.

Suknia Caroline pochodzi z kolekcji marki FROLOV i kosztowała ok. 2,5 tysiąca złotych. Z kolei kreację Dody zaprojektowała Patrycja Kujawa.

Kto według was prezentował się lepiej? Doda czy Caroline Derpienski?

Caroline Derpienski w Cannes, fot. Instagram
Caroline Derpienski w Cannes, fot. Instagram
Caroline Derpienski w Cannes, fot. Instagram
Caroline Derpienski w Cannes, fot. Instagram
Doda – TeleKamery 2020, fot. KAPIF
Doda – TeleKamery 2020, fot. KAPIF
Doda – TeleKamery 2020, fot. KAPIF
Doda – TeleKamery 2020, fot. KAPIF
Doda – TeleKamery 2020, fot. KAPIF
Doda – TeleKamery 2020, fot. KAPIF