Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Te zasady pomogą Ci w znalezieniu partnera lub partnerki. Naprawdę działają
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 15.07.2023 07:40

Te zasady pomogą Ci w znalezieniu partnera lub partnerki. Naprawdę działają

Para leży na kanapie
nortonrxs/Canva

Miłość we współczesności to twardy orzech do zgryzienia. Szczególnie poszukiwanie nowego partnera może okazać się problematyczne. Warto zatem łapać się każdej pomocy, aby przyciągać do siebie osoby, które dosłownie będą padać nam do stóp! 

Szczęściu trzeba pomagać, a jeśli przy okazji znajdziesz idealnego partnera, z którym spędzisz życie, tym bardziej warto zaryzykować. Oto jak stać się absolutnym magnesem na płeć przeciwną.

Kochaj siebie, a zasłużysz na miłość

Może to zabrzmi banalnie, ale dopóki nie pokochasz siebie, nie masz co liczyć na wartościowy związek. W końcu dzięki temu poznasz swoją wartość, a co za tym idzie, będziesz wiedziała, czego oczekiwać od swojego partnera. 

Do tego według najnowszych badań pewność siebie i wysokie poczucie własnej wartości znacząco zwiększają naszą atrakcyjność. Zauważ, ze gdy czujesz się dobrze, inaczej się poruszasz, więcej się uśmiechasz i jesteś bardziej otwarta. 

Świat obiegły zdjęcia pięt Margot Robbie. Szczegół wzbudził sensację

Poznaj swoje potrzeby i oczekiwania

Każdy przedział wiekowy rządzi się własnymi prawami. Inne oczekiwania mają osoby po studiach, a także te, które już osiągnęły 30. rok życia. To samo tyczy się naszych potrzeb względem partnera. 

Zanim zaczniesz rozglądać się za potencjalnym chłopakiem, warto odświeżyć sobie listę wymagań. To sprawi, że zaoszczędzisz czas i swój i jego. Miłość to także zdrowy rozsądek, nie daj się porwać jedynie namiętności. 

Nikogo nie udawaj!

Najgorzej wypadają osoby, które zakładają maskę. To wiadomo nie od dziś. Jeśli chcesz, a aby ktoś pokochał prawdziwą Ciebie, pokaż, jaka jesteś od pierwszego spotkania. Oczywiście warto zachować też coś na później, ale jeśli nie lubisz muzyki rockowej, to nie udawaj, że cały czas jej słuchasz. 

Takie małe kłamstwa szybko wyjdą na jaw i będziesz uchodziła za kogoś, komu brak pewności siebie i odwagi, aby być szczerym. To nie wróży dobrze przyszłej relacji. W sercu Twojego nowego znajomego zagości niepewność i raczej nic z tego nie będzie…

Powiązane
KAPiF
Rozpoznajesz, czyje to oczy? Rozwiąż trudny quiz i sprawdź swoją wiedzę