Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Pędzle Do Makijażu

Pędzle Do Makijażu

Gadżet z Action
07.02.2024 06:36 Gadżet z Action za grosze. Każda kobieta powinna mieć to w swojej torebce

Action typowo zaskakuje nas swoimi pomysłami na produkty i ich niskimi cenami. Tym razem mamy dla was gadżet z zakresu beauty. Kosztuje dosłownie kilka złotych, a za jego pomocą można zbudować cały makijaż. 

Dmytro Pokulityi/Canva, Mycie pędzli i gąbek do makijażu
23.08.2023 10:31 Ten produkt do mycia pędzli i gąbek kosztuje mniej niż 4 zł i działa cuda. Znajdziesz go w każdej drogerii

Mycie pędzli i gąbek jest bardzo ważne. Wiedzą o tym nie tylko kosmetyczki, ale również większość kobiet. Na włoskach i miękkich powierzchniach odkładają się resztki makijażu, ale również kurz, brud i złuszczona skóra. Nie brzmi to dobrze, a takie środowisko jest wręcz idealne do rozwoju bakterii. Znamy tani produkt, którym bez trudu usuniecie wszystkie zanieczyszczenia z rzeczy do makijażu.

panna młoda
01.12.2019 13:22 Nie umyła pędzli do makijażu, szybko pożałowała. Prawie straciła przez to życie

Pędzle do makijażu są w codziennym użytku w większości domów. Nieustannie używamy ich, żeby nakładać kosmetyki na nasze twarze, ale rzadko myślimy o tym, co się nimi dzieje poza tym. Pewnie wiele z nas nie pamięta o tym, żeby odpowiednio je czyścić. Przykład tej dziewczyny pokazuje, jak niebezpieczne może być zaniedbanie w tej kwestii. Chociaż teoretycznie wiemy, że nie powinniśmy zapominać o higienie czegoś, co często dotyka naszej twarzy, w praktyce nie jest to taka oczywista kwestia. Chociaż makijażyści często zwracają na to uwagę, nie wszyscy o tym pamiętają, a to błąd. Pędzle do makijażu zbierają mnóstwo bakterii, co może prowadzić do infekcji.