Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Wersow przesadziła z poprawianiem biustu. Fani przecierają oczy z niedowierzania
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 10.07.2024 11:58

Wersow przesadziła z poprawianiem biustu. Fani przecierają oczy z niedowierzania

Wersow biust
fot. mat. prasowe

Wersow spędza wakacje na Majorce. Pokazała zdjęcia w bikini, na których internauci dopatrzyli się wpadki. Co się stało z jej biustem?

Kim jest Wersow?

Wersow, to 27-letnia polska influencerka, youtuberka, piosenkarka oraz autorka tekstów. Na Instagramie obserwuje ją 3,6 mln osób, a na YouTube o jeden milion mniej, co stawia ją w czołówce najpopularniejszych kobiet w polskim internecie. Popularność zyskała dzięki Ekipie Friza. 

W 2023 roku Wersow wydała debiutancki album “Wersow Store”. Obecnie wydaje na bieżąco nowe single i koncertuje. Jej piosenka “Ten jeden moment” stała się “hymnem” porodówek i ma już 11 milionów wyświetleń na YouTube.

Wersow wróciła do fryzury sprzed czasów, gdy została gwiazdą. Friz oszalał na jej widok Poznajesz? Te kobiety są dziś uznawane za najpiękniejsze na świecie. Tak wyglądały kiedyś

Gdzie Wersow spędza wakacje?

Obecnie Wersow przebywa na wakacjach na Majorce, na którą poleciała bez partnera i dziecka, za to z przyjaciółkami. Nie bez powodu. Właśnie tam uczestniczka “Top Model”, Żaklina Ta Dinh, zorganizowała wieczór panieński.

Wersow dzieli się pięknymi, wakacyjnymi kadrami na swoim Instagramie, a na najnowszych zdjęciach chętnie eksponuje ciało.

Piersi Wersow na nowych zdjęciach

To, co przyciąga uwagę na zdjęciach Wersow, to jej wyeksponowany biust. W pogoni za uzyskaniem jak najlepszego rozmiaru i kształtu piersi influencerka postanowiła nieco podkręcić ich wygląd, stosując konturowanie. Nie roztarła jednak wystarczająco mocno bronzera, przez co wydało się, że nie postawiła na naturalność na zdjęciach. Wpadkę dostrzegli obserwujący ją fani.

Te zmiany kłócą się z jej poglądami samoakceptacji, a pod jej zdjęciami nie brakuje mocnych słów krytyki od internautów:

  • Jak aktorka tanich filmów dla dorosłych z pokłóconymi piersiami i żuchwą jak kant od ekierki. 
  • Przerażające, bo dajesz przykład dzieciom. Jaki? Tragiczny. Gadasz o samoakceptacji jednocześnie wyglądając jak karykatura kobiety. Szkoda gadać…
  • Werka, co Ty z siebie zrobiłaś. Przepraszam, ale ja tu widzę ofiarę pogoni za byciem „idealną”. Ale Ty musiałaś mieć kompleksy, że doprowadziłaś się do takiego stanu. Niestety nowa twarz, piersi i ciało bardzo na minus. „Głowa” na pewno też. Smutne to bo byłaś naprawdę ładną, normalną dziewczyną. 
  • Jak młoda, piękna kobieta może zniszczyć się na własne życzenie. Tragedia. 

Zdjęcia poniżej.

vvvvc.png
Wersow fot. Instagram @wersow
cdsfdref.png
Wersow fot. Instagram @wersow
vdwed.png
Wersow fot. Instagram @wersow
fefr4.png
Wersow fot. Instagram @wersow