Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Wersow wróciła do fryzury sprzed czasów, gdy została gwiazdą. Friz oszalał na jej widok
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 06.06.2024 14:36

Wersow wróciła do fryzury sprzed czasów, gdy została gwiazdą. Friz oszalał na jej widok

Wersow nowa fryzura
fot. KAPIF

Wersow zmieniła fryzurę. Wróciła do naturalnych włosów. Friz oszalał na jej widok. Tak teraz wygląda influencerka.

Kim jest Wersow?

Wersow, właściwie Weronika Sowa, to polska influencerka, youtuberka, piosenkarka oraz autorka tekstów. Na Instagramie obserwuje ją 3,6 mln osób, a na YouTube o jeden milion mniej, co stawia ją w czołówce najpopularniejszych kobiet w polskim internecie. Popularność zyskała dzięki ekipie Friza. 

W 2023 roku Wersow wydała debiutancki album “Wersow Store”. Obecnie wydaje na bieżąco nowe single i koncertuje. A jej piosenka “Ten jeden moment” stała się “hymnem” porodówek i ma już 11 milionów wyświetleń na YouTube.

Najmodniejsze fryzury dla pary młodej. Mistrz fryzjerstwa wybrał TOP5 tego sezonu Opole 2024. Najlepiej i najgorzej ubrani. Paulina Chylewska bezkonkurencyjna, za to Natalia Niemen…

Metamorfozy Wersow

Werka słynie z tego, że bardzo często zmienia fryzury i eksperymentuje z wizerunkiem. Często też sięga po peruki, w których występuje w sesjach zdjęciowych, teledyskach czy na koncertach.

Mogliśmy oglądać ją już w różnych fryzurach: krótkich, długich, blond, kolorowych. Oto jak prezentowała się w ciągu ostatnich kilku miesięcy:

 

Nowa fryzura Wersow

W najnowszym vlogu Wersow przeszła kolejną metamorfozę. Influencerka pokazała, jak przechodzi w dobę swój glow mentalny i fizyczny. Ponadto też pochwaliła się nową fryzurą.

Weronika zatęskniła za dawnym wizerunkiem i swoimi naturalnymi, ciemnymi, długimi włosami z nastoletnich lat. Jak sama przyznała, jej włosy przez liczne koloryzacje i rozjaśniania – pomimo dużej pielęgnacji – pozostają w gorszej kondycji. Dodatkowo ścięcie włosów na krótko w czasie ciąży, to czynniki, które utrudniają zapuszczenie na nowo długich włosów, dlatego zbawiane okazało się doczepienie włosów.

We vlogu Wersow poddała swoją nową fryzurę ocenie Friza i reszcie ekipy. Wszyscy pozytywnie ocenili jej zmianę:

Ej. Wow! Ładnie! Ej mega ładnie! – powiedział Friz.

A wam jak się podoba nowa fryzura Wersow?

wersow 1.png
Wersow w nowej fryzurze fot. Youtube Wersow 
fff.png
Wersow w nowej fryzurze fot. Youtube Wersow 
tyyy.png
Wersow w nowej fryzurze fot. Youtube Wersow 
ccccc.png
Wersow w nowej fryzurze fot. Youtube Wersow 
wersow 12.png
Wersow w nowej fryzurze fot. Youtube Wersow