Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Weź 12 złotych i idź do apteki. Dzięki temu twoja skóra będzie gładka, jak u Barbie
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 01.08.2023 10:15

Weź 12 złotych i idź do apteki. Dzięki temu twoja skóra będzie gładka, jak u Barbie

Tego Margot Robbie używa do pielęgnacji
Carlos Tischler/Eyepix Group/Shutterstock/Rex Features/East News/ZOFIA BAZAK/Marek BAZAK/East News, Tego Margot Robbie używa do pielęgnacji

Co jakiś czas na rynku pojawiają się produkty, które mają zbawienny wpływ na cerę. Ten suplement kupisz w każdej aptece, a jego działanie kompletnie cię zaskoczy. Co ciekawe stosuje go Margot Robbie, a jej skóra, szczególnie na planie filmu “Barbie” była dosłownie w niesamowitej formie. O czym mowa?

Ten produkt działa cuda!

Aż trudno uwierzyć, że ten produkt od dawna był dostępny w aptekach. Mowa o naparze z ostropestu plamistego. Wspaniale się sprawdza szczególnie przy regularnym stosowaniu. Okazuje się, że podczas kręcenia filmu, a także samej promocji eksperta od kondycji skóry gwiazd, współpracująca przy filmie “Barbie” podawała obsadzie herbatę z naparem z tej rośliny.

To Barbie. Ona po prostu musi wyglądać idealnie. Moim zadaniem było stworzenie tej charakterystycznej poświaty na skórze widocznej na fotografiach z lat 40. (…) W kinie wszystko, co na zewnątrz, jest kwestią oświetlenia. Wtedy pomyślałam: okej, w takim razie będziemy pracować nad wątrobą, uspokajać układ nerwowy, czyli próbować uzyskać ten blask od wewnątrz. – powiedziała Jasmina Vico w wywiadzie z amerykańskim pismem Vogue

Dorota Gardias pozuje na stole w kwiaciarni. Fani zachwyceni: "Wyglądasz identycznie jak Kora!"

Apteczny specyfik, który pokochała Margot Robbie

Dzięki ostropestowi plamistemu skóra Margot Robbie nabrała naturalnego blasku, który podczas promocji był niezwykle ważny. Do tego na właściwie przygotowanej skórze, makijaż lepiej się trzymał. Wówczas twarz aktorki wyglądała dosłownie, jak lalki Barbie.

Co ciekawe napar pojawił się również w filmie, podczas nocowania u tytułowej bohaterki. Mamy dla was dobrą wiadomość, ostropest plamisty można kupić w każdej aptece. Dostępny jest zarówno w formie ziaren, a także tabletek, a jego cena zaczyna się od 12 zł za opakowanie!

Ostropest plamisty na cerę
Fot. biogo.pl, Ostropest plamisty na cerę

Idealna cera za jedyne 12 zł

Ostropest doskonale oczyszcza wątrobę, co oczywiście wpływa na wygląd cery. Można go przyjmować również jako olej, jednak forma naparu uważana jest za najbardziej naturalną i najlepiej przyswajaną przez organizm. Warto jednak mieć na uwadze, że trzeba go parzyć 20 minut, tak aby był gorzki.

Dla wzmocnienia efektu można także stosować kosmetyki z dodatkiem ostropestu, które doskonale rozświetlają skórę.

Skusisz się na taki napar?