Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Wymieszaj z wodą i nałóż na włosy. Słodki przysmak sprawi, że będą gładkie, miękkie i lśniące
Małgorzata Beszczyńska
Małgorzata Beszczyńska 07.09.2023 13:52

Wymieszaj z wodą i nałóż na włosy. Słodki przysmak sprawi, że będą gładkie, miękkie i lśniące

pielęgnacja włosów, fot. pexels
pexels, włosy i budyń

Zabieg laminacji włosów, to koszt około 200 złotych. Nasze kosmyki są wówczas gładkie, lśniące i mocne. Okazuje się, że domowy sposób na piękne włosy może dać podobny efekt, a kosztuje grosze! W tym celu możesz użyć przekąski, uwielbianej zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Efekt przerośnie twoje oczekiwania!

Piękne włosy domowym sposobem. Budyń sprawdzi się idealnie!

Chociaż ta metoda może uchodzić za kontrowersyjną, to naprawdę działa! Wystarczy, że użyjesz budyniu zamiast odżywki, a włosy będą lśniące i piękne. Jak to zrobić? Wybierz budyń śmietankowy, lub waniliowy z cukrem. Możesz stosować go razem z maską do włosów lub samodzielnie. Kiedy rozrobisz go z mlekiem (możesz zrobić to również z wodą, ale mleko zadziała lepiej na włosy), delikatnie połóż na pasma, tak jakbyś nakładała odżywkę. Budyń musi pozostać na włosach przez około 15 min. Po tym czasie zmyj go letnią wodą i umyj włosy.

Wystarczy 10 złotych i wizyta w aptece. Twoje rzęsy będą rosły jak szalone!

Budyń na włosy. Dlaczego ta metoda odżywiania włosów działa?

Budyń ma w sobie wiele cennych składników, które działają na włosy odżywczo. Jest w nim skrobia ziemniaczana, cukier, tłuszcze i proteiny. Dodatkowo, kiedy wybierzesz wariant z mlekiem, zadziała ono na włosy zmiękczająco.

Taki zabieg śmiało można porównać do zabiegu laminacji włosów, lub botoksu. Efekt będzie bardziej krótkotrwały, ale pasma zdecydowanie będą wyglądały na zdrowsze i ładniejsze. Stosuj tę metodę 2 razy w tygodniu.

Żelatyna na włosy. Inny domowy sposób na piękne włosy, który kosztuje grosze

Innym domowym sposobem, który kosztuje grosze i daje wyjątkowy efekt jest… nakładanie na włosy żelatyny. W tym przypadku kosmyki nie tylko będą lśniące i odżywione, ale i wyprostowane i nienagannie ułożone.