Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Demi Moore zdradziła, jak być wiecznie młodą. Jedna z metod sprawia, że mamy dreszcze...
Małgorzata Beszczyńska
Małgorzata Beszczyńska 27.08.2023 07:15

Demi Moore zdradziła, jak być wiecznie młodą. Jedna z metod sprawia, że mamy dreszcze...

Demi Moore zdradziła sekret młodości
East NEWS, Demi Moore

Demi Moore od lat zachwyca swoją urodą. Gwiazda ma już 60 lat, a zdaniem wielu fanów, spokojnie mogłaby uchodzić za “trzydziestkę”. Jakiś czas temu aktorka zdradziła sekret swojej “wiecznej młodości”. Dopuszcza się zabiegów i aktywności, które mogą być dla wielu osób kontrowersyjne. To nie tylko dieta, oraz ćwiczenia sprawiają, że celebrytka jest w tak świetnej formie. Mało kto zdecyduje się na coś takiego…

Sekret urody Demi Moore. Tak wygląda w wieku 60 lat po trzech ciążach

Demi Moore urodziła trójkę dzieci. Aktualnie dwójka z nich skończyła już 30 lat, trzeci potomek kończy 30 lat w tym roku. Na dodatek doczekała się pierwszego wnuczka! Gwiazda na Instagramie sprawia wrażenie kobiety spełnionej i szczęśliwej, oraz nie da się ukryć - w rewelacyjnej formie. 

Aktorka chętnie pozuje w stroju kąpielowym i zachwyca sylwetką, której pozazdrościć mogłyby jej o wiele młodsze kobiety. Ma na to swoje sposoby, które kosztują ją wiele wyrzeczeń. 

Nie zaprosiła siostry na baby shower. Poszło o kradzież! Powód? "Absurdalny"

Demi Moore od lat preferuje ten rodzaj diety. Nie chodzi tylko o wygląd

Demi Moore stosuje dietę, która jest coraz bardziej popularna. Nie chodzi jedynie o zdrowie i unikanie przetworzonego jedzenia, ale też dobro zwierząt, ponieważ polega na całkowitym wykluczeniu produktów odzwierzęcych. Chodzi oczywiście o dietę wegańską. Celebrytka chętnie publikuje zdjęcia w towarzystwie zwierząt i nie da się ukryć, że darzy je wyjątkową miłością. Taka dieta nie jest odpowiednia dla każdego, a jeśli chcemy zacząć ją stosować, warto wówczas zasięgnąć opinii dietetyka, aby właściwie komponować posiłki, likwidując ryzyko niedoborów. Demi Moore jak widać wie, jak się odżywiać, aby nie brakowało jej energii i urody.

Jak zachować młody wygląd? Aktorka uprawia sport i... stosuje kontrowersyjny zabieg

Demi Moore jakiś czas temu pochwaliła się tym, że trenuje pilates. To popularny rodzaj sportu, kierowany głównie do kobiet. Pomaga usprawnić koordynację ruchową, ale i rozciągnąć ciało, oraz zadbać o mieśnie w niemal wszystkich jego partiach. Jak donosi Daily Mail, aktorka ma jeszcze jeden sposób na zachowanie młodego wyglądu. Ten rodzaj zabiegu może uchodzić za kontrowersyjny i mało kto się na niego decyduje. Demi Moore stosuje bowiem pijawki, które kładzione na twarzy pomagają jej pozbyć się oznak starzenia.