Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Zabiegi Kosmetyczne

Zabiegi Kosmetyczne

co to halawa?
07.06.2024 12:43 Co to halawa? Muzułmanki stosują zabieg, po którym ciało jest idealnie gładkie. Tak walczą z twardymi włosami

Halawa to zabieg, któremu muzułmanki poddają całe swoje ciało. Dzięki niemu skutecznie zapominają o twardych włosach.

pexels, oczyszczanie twarzy
15.09.2023 14:45 Wystarczy produkt z kuchni za 2 złote! Efekt? Dogłębne oczyszczenie twarzy, jak od kosmetyczki

Gładka skóra na twarzy, to marzenie wielu osób, a zwłaszcza tych, które muszą na co dzień zmagać się z problematyczną cerą. Okazuje się, że istnieje domowy sposób na wygładzenie skóry, a potrzebujesz do tego wyłączne dwóch produktów, które masz w kuchni. Jeden z nich kosztuje tylko dwa złote!

Demi Moore zdradziła sekret młodości
27.08.2023 07:15 Demi Moore zdradziła, jak być wiecznie młodą. Jedna z metod sprawia, że mamy dreszcze...

Demi Moore od lat zachwyca swoją urodą. Gwiazda ma już 60 lat, a zdaniem wielu fanów, spokojnie mogłaby uchodzić za “trzydziestkę”. Jakiś czas temu aktorka zdradziła sekret swojej “wiecznej młodości”. Dopuszcza się zabiegów i aktywności, które mogą być dla wielu osób kontrowersyjne. To nie tylko dieta, oraz ćwiczenia sprawiają, że celebrytka jest w tak świetnej formie. Mało kto zdecyduje się na coś takiego…

fot. @tcleggett/TikTok, pokazała brwi po zabiegu
09.08.2023 08:01 Poszła do kosmetyczki i przeżyła koszmar. Pokazała drastyczne zdjęcia po regulacji brwi

Niepozorna wizyta w salonie kosmetycznym może mieć opłakane skutki. Przekonała się o tym pewna TikTokerka, która opublikowała w mediach społecznościowych film, gdzie pokazała efekty po zabiegu. Widok był druzgocący. Teraz zmaga się z poważnymi skutkami zdrowotnymi. Co poszło nie tak? 

znaki zodiaku
25.01.2020 09:09 Kupują wypełniacze w internecie i wstrzykują je w twarz. Efekt to prawdziwy koszmar

Zdjęcie kobiety, która użyła wypełniacza, może wystraszyć, ale też może pokazać innym kobietom, jak kończy się samodzielna ingerencja we własne ciało. Operacje plastyczne i zabiegi chirurgiczne powinni przeprowadzać specjaliści. Żadna kobieta nie jest w stanie zrobić tego sama. Ostatnio coraz częściej słyszymy o popularnych wypełniaczach do twarzy, które panie kupują w internecie. Statystyki nie kłamią i informują, że aż 70% młodych kobiet, kupuje wypełniacze do ust w sieci. W mediach pokazuje się wiele reklam nakłaniających do samodzielnych zabiegów – nie dajmy się zwieść.