Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Ekstremalna objętość włosów w kilka chwil. Ten sposób potrafi zdziałać cuda
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 01.11.2023 10:36

Ekstremalna objętość włosów w kilka chwil. Ten sposób potrafi zdziałać cuda

Objętość włosów
Sposób zwiększenie objętości włosów, fot. Steve White / canva.com, instagram.com/jonathankmonroe

Nie wszyscy mogą pochwalić się naturalnie gęstymi i odbitymi u nasady włosami. Jeśli należysz do tego grona, a marzy ci się fryzura z ogromną objętością - nic straconego. Influencer, słynący ze swoich bujnych loków pokazał swój patent na zwiększenie objętości.

Ekstremalna objętość włosów w kilka chwil

Nie wszyscy mogą pochwalić się naturalnie gęstymi, grubymi i odbitymi u nasady włosami, które bez dodatkowych stylizacji mają sporą objętość. Istnieje wiele sprawdzonych sposobów na zwiększenie objętości swojej fryzury, jednak nie każdy z nich jest w pełni bezpieczny i zdrowy dla naszych kosmyków. 

Niegdyś korzystano głównie z tapirowania, jednak doskonale już wiemy, jak niszczący jest to zabieg. Jeśli nie chcemy również inwestować w drogie kosmetyki odbijające włosy u nasady, warto obejrzeć film opublikowany przez Jonathana Monroe'a

Zwiększyła objętość włosów w zaledwie kilka sekund! Genialny trik robi furorę na Instagramie

Banalnie prosty trik na zwiększenie objętości włosów

Jonathan Monroe to popularny influencer, który słynie ze swoich długich, bujnych loków. Mężczyzna regularnie dzieli się swoimi sposobami na pielęgnację oraz stylizację włosów. W ostatnim czasie zaprezentował swoim obserwatorom nowy sposób na zwiększenie objętości. 

Do jego wykonania potrzebny będzie jedynie lakier do włosów oraz kilka spinek, tzw. klamerek. Jonathan wykorzystał do uzyskania swojej fryzury czterech takich spinek. 

Ten sposób potrafi zdziałać cuda

Zgodnie z instrukcją Jonathana, wystarczy wykorzystać spinki do uniesienia włosów i odbicia ich od nasady. W tym celu przypiął je na czubku głowy oraz po bokach. Zanim jednak wpiął je we włosy, spryskał je lakierem do włosów.

Kolejnym krokiem jest dodatkowe spryskanie włosów lakierem, kiedy są upięte. Tym sposobem sprawimy, że włosy pozostaną w miejscu, odbite u nasady. Warto pamiętać, że sposób ten dużo lepiej sprawdzi się w przypadku włosów kręconych. 

Instruktaż, jak w łatwy sposób zwiększyć objętość włosów zobaczycie poniżej:

Tagi: włosy