Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Idealna fryzura na szybko, nie wymaga nawet mycia włosów. Może wzbudzić kontrowersje, ale właśnie jest hitem
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.10.2023 10:43

Idealna fryzura na szybko, nie wymaga nawet mycia włosów. Może wzbudzić kontrowersje, ale właśnie jest hitem

Idealna fryzura na szybko
Idealna fryzura na szybko, fot. Africa images canva.com

Szybko przetłuszczające się włosy, które nie zawsze zdążymy umyć przed wyjściem, to problem, z którym często zmaga się większość z nas. Oto spektakularny pomysł, który nie tylko rozwiąże ten kłopot, ale też pozwoli Ci cieszyć się jedną z najmodniejszych fryzur tego sezonu!

Szybki domowy patent na tłuste włosy

Chyba każdy z nas był w takiej sytuacji, gdy do wyjścia z domu pozostało zaledwie kilkanaście minut, a nasze włosy nie prezentowały się tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Zbliża się zima, a ten okres słynie z szybko przetłuszczających się włosów, które wymagają częstszego mycia. Jak więc poradzić sobie z tym problemem?

Okazało się, że założenie czapki lub innego nakrycia głowy, to niejedyny sposób, który pozwoli Ci czuć się komfortowo i uniknąć krytycznego spojrzenia innych. Ta fryzura to prawdziwy hit tego sezonu, a co więcej - bardzo przyda się w sytuacjach awaryjnych.

Wystarczy 2 zł i spacer do apteki. Włosy będą mocne i lśniące, jak po drogiej laminacji!

Te włosy to prawdziwy hit tego sezonu, który od dawna króluje na wybiegach!

Już od kilku miesięcy, obserwując pokazy mody najbardziej luksusowych marek, mogliśmy zobaczyć, że panuje moda na przetłuszczone włosy. Podczas wybiegów takich marek, jak Prada, czy Miu Miu mogliśmy zaobserwować światowej klasy modelki, które spacerowały z zaczesanymi i lekko tłustymi pasmach. 

Okazało się, że wcale nie żegnamy się z tym trendem, a 2024 rok wciąż będzie obfitował w tego typu fryzury. Już teraz możemy spodziewać się, że takie uczesania będą cieszyć się sporą popularnością podczas zbliżającej się wiosny. Jak samodzielnie wykonać taką fryzurę?

Jak wykonać niezwykle modną fryzurę typu "sleek hair"?

Wygląda na to, że najmodniejsze uczesania 2024 roku będą cechować się włosami zwilżonymi lub nawet natłuszczonymi. Mogą mieć one formę rozpuszczonych pasm oraz dokładnie zaczesanego wysokiego kucyka, lub koka. Dobrym rozwiązaniem jest również nałożenie eleganckiej opaski.

Jeżeli jednak samodzielnie chcesz uzyskać efekt lekko przetłuszczonych włosów, możesz wykorzystać jeden z dostępnych kosmetyków. Idealnym pomysłem jest sięgnięcie po lakier, piankę lub żel. Każdy z tych produktów należy dokładnie rozprowadzić za pomocą grzebienia z mocnymi ząbkami. Efekt jak z wybiegu gwarantowany!

Tagi: Fryzury