Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy. Co czeka 12 znaków od 29 sierpnia do 4 września?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 28.08.2022 13:40

Horoskop tygodniowy. Co czeka 12 znaków od 29 sierpnia do 4 września?

Horoskop tygodniowy
fot. Jason Yoder / Unsplash

Nowy tydzień przyniesie kolejne nadzieje, doświadczenia, ale niestety również porażki i smutki. Ułożenie gwiazd w przyszłym tygodniu pozytywnie wpłynie na życie tylko niektórych znaków zodiaku. Kto powinien mieć się na baczności i zachować szczególną ostrożność w zbliżających się dniach? Poznaj horoskop tygodniowy na dni od 29 sierpnia do 4 września.

Koniec wakacji i rozpoczęcie roku szkolnego to czas na rozwój i skupienie się na życiu osobistym. Niektóre znaki zodiaku poczują wiatr w żaglach i w pełni wykorzystają najbliższy tydzień.

Horoskop tygodniowy na dni od 29 sierpnia do 4 września

Baran

Barany kolejnego tygodnia mogą odczuwać przemęczenie i brak motywacji. Senność da się we znaki, a skutki będą widoczne zarówno w szkole jak i w życiu zawodowym. W zbliżających się dniach warto zadbać o odpowiednie odżywianie, dostateczną ilości snu i odstawienie używek.

Byk

Przed bykami czas wielkich zmian. Dotychczasowe rozprawianie nad życiowymi decyzjami przyniesie skutek i to pozytywny. Najbliższe dni pozwolą rozwikłać problemy i skupić się na dalszym rozwoju. W pierwszych dniach września warto uzbroić się w cierpliwość.

Bliźnięta

Osoby urodzone od 21 maja do 20 czerwca nie lubią rutyny. Uwielbiają, kiedy wokół nich dużo się dzieje, dlatego przyszły tydzień przyniesie mnóstwo nowości. Pojawią się nadzieje, jednak warto we wszystkim zachować umiar. Zbyt szybka radość może wkrótce zamienić się w rozczarowanie.

Rak

Raki w najbliższym tygodniu wreszcie będą mogły odetchnąć z ulgą. Męczące i niepokojące myśli odejdą w zapomnienie. Z kolei życie miłosne raków będzie przeżywać drugą młodość. Zauroczenie drugą połówką będzie intensywniejsze niż dotychczas, natomiast single powinny mieć szeroko otwarte oczy.

Lew

Zastanawiasz się nad dietą, dodatkową aktywnością i powrotem do zdrowego trybu życia? To idealny moment, żeby wreszcie zrobić krok w przód i zmienić swoje życie na lepsze. Zdrowie w najbliższych miesiącach może okazać się kluczowe. Warto nie zwlekać ze zmianami.

Panna

Panny czeka wiele nowości. Niektóre z nich tylko z pozoru mogą okazać się pozytywne, a długofalowe skutki odcisną swoje piętno. W najbliższym tygodniu warto skupić się na dokładnej analizie swojego życia i podejmowanych decyzji.

Waga

Wagi uchodzą za inteligentne i emocjonalne osoby. To idealne cechy, które przydadzą się w najbliższym tygodniu. Wykorzystaj swoje mocne strony do pomocy najbliższym i pamiętaj, że dobro wraca.

Skorpion

Osoby urodzone między 23 października a 22 listopada powinny zachować szczególną ostrożność na drogach. Pośpieszna podróż do pracy i walka z czasem może okazać się wyjątkowo niekorzystną decyzją. Rozwaga będzie w przyszłym tygodniu kluczowa.

Strzelec

Strzelce, które wciąż zastanawiają się nad pierwszym krokiem w kierunku swojej sympatii, nie powinny zwlekać. Świat jest pełen wspaniały ludzi, a zwlekanie w czasie tak ważnych decyzji może okazać się najgorszym z możliwych scenariuszy.

Koziorożec

Koziorożce cechuje upartość, skrupulatność i dążenie do wyznaczonych celów. Postawienie na swoim i niepoddawanie się opiniom innych osób jest bardzo ważną cechą. W najbliższych dniach zwróć uwagę na słowa przełożonych i najbliższych. Jeśli jesteś pewien swoich racji, nie daj się zmanipulować.

Wodnik

Najbliższe dni przyniosą wodnikom wiele radości. Dotychczasowe problemy odejdą w niepamięć, a otaczający ludzie udowodnią, że przyjaźń i miłość jest nieoceniona. Przyszły tydzień warto poświęcić na celebrowaniu własnego szczęścia.

Ryby

Ryby w najbliższym czasie mogą spodziewać się dodatkowego zastrzyku finansowego. Przypływ gotówki warto przyjąć ze spokojem, bowiem niepewna przyszłość może wymagać dodatkowego zabezpieczenia finansowego.

Zobacz zdjęcia:

Maki
fot. corina ardeleanu / unsplash.com

Horoskopy są jedynie sugestią, na których rzeczach w danym czasie warto się skupić. Każdy jest kowalem swojego losu i to w każdym z nas tkwi największa siła.

Góry
fot. Tj Holowaychuk / unsplash.com

Nowy miesiąc jest zawsze dobrym czasem na zmiany. Walka o lepsze jutro i poprawę komfortu życia zawsze się opłaca.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kolejny skandal w rodzinie królewskiej? Kate i Meghan szykują się do starcia, wszystko już za kilka dni

  2. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w zupełnie nowej roli. Takich nie widział ich jeszcze nikt

  3. Michał Szpak pokazał zdjęcie z bratnią duszą. Ten pocałunek mówi wszystko. "Kocham najmocniej"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].